Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az az érzésem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az az érzésem, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem hagy nyugodni a gondolat, mintha 100%-ig biztos lennék benne, hogy bejövök neki. Elvileg amúgy nem jövök be neki, így nem értem hogy miért van ez.

Ahelyett h beletörődnék h nem jövök be neki, na ahelyett az a megérzésem, hogy nem vagyok közömbös neki.



2012. ápr. 18. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor szinte biztos,h így is van!;)

Az emberek az ilyesmit gyakran letagadják...

2012. ápr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, mert azért mi van ha tévedek meg ilyenek. De nagyon úgy érzem h így van.
2012. ápr. 18. 12:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy bejön-e neki, hogy te bejössz neki, de ha neked bejön, akkor lehet, hogy az neki is bejön, más kérdés, hogy ettől még nem biztos, hogy te bejössz neki. Lehet, hogy neki más jön be és azt csak hiszed, hogy bejössz neki. Lehet, hogy csak félrevezet téged az, hogy bejön neked.
2012. ápr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazad lesz, nem is értem miért gondoltam azt h változtat a véleményén.
2012. ápr. 18. 12:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Te vagy az marika?
2012. ápr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!