Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről ismerhető fel egy meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről ismerhető fel egy meleg fiú? 18l

Figyelt kérdés
Komoly a kérdés,érdekel a válasz,hogy hogyan viselkedik stb!
2012. ápr. 18. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Kakis a fütyije.
2012. ápr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Feltűnő módon sokat ad a külsejére, kicsit kényeskésen beszél és van a mozgásában valami, ami nem férfias. Nem tudom pontosan elmagyarázni, de egy kicsit, mintha riszálná a fenekét.

Nagyon otthon van a női témákban, feltűnően jól.

A nőkkel pedig nem úgy viselkedik, mint a hetero pasik, hanem, mintha a legjobb barátnőjük lenne.

Eddig bár hány pasit láttam a tv-ben és feltételeztem, hogy melegek, tényleg azok is voltak.

2012. ápr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
84%

Nekem volt régen meleg haverom.Nekem az a tapasztalatom,hogy sokkal romantikusabb lélek,jobban el lehet beszélgetni vele,mint egy hetero pasival.Sokkal segítőkészebb,a csajosabb zenéket szereti,persze nem kis tinizenéket.A járása is másabb,talán még az öltözködése is egyedibb,a frizurája hosszabbra van hagyva stb.

off: Nem nézem le az ilyen embereket,csak mert ők a saját nemükhöz vonzódnak.Néha sokkal több érték van bennük,mint egy átlagos hetero emberben. :)

2012. ápr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az női téma meg mi az a férfi téma? Ez már megint egy a nemeket kategóriákba szorító hülyeség?
2012. ápr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat:)

#4 gondolom a #2-es arra gondolt,hogy divat,vásárlás,sztárok stb.

De akkor nem is nagyon ismerkednek lányokkal,csak mint egy barátot úgy kezelik?

2012. ápr. 18. 16:49
 6/13 Kovagerg ***** válasza:
igen mint egy jó barát úgy viselkedik vagy mint egy kanos srác aki viccből meg akarja hágni az összes csaj de csak beszél róla meg úgy tesz :D de nem tesz semmit
2012. ápr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne egyszerűbb megismerni egy meleg fiút, mint itt találgatni, hogy miről ismerhető fel?


Kb ez olyan, mintha biológusokat kérdeznénk arról, hogy mik egy jó akt rajz ismérvei.


Sajnos a találgatásokat csak súrolják a valóságot. Bár nem tagadom, hogy vannak olyanok is, akikre igazak amiket leírtatok.


22 meleg F.

2012. ápr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Találgatások... bocsánat, elírtam.
2012. ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az itt összeszedett személyiségvonások tényleg jól általánosíthatók. A "jól" alatt azt értem, hogy egy alapos megfigyelő számára ezek egy elég egyértelmű gesztuscsokrot ölelnek fel. Azonban számolni kell azzal is, hogy a nemi hovatartozásukat titkoló emberek, - mint én is például - tudatosan vigyáznak arra, hogy ezek a sztereotípiák ne jelenjenek meg rajtuk, így valóban csak az marad, amit az előttem hozzászóló mondott, megismeréses úton tudjátok meg az illetőről, hogy meleg.


22/F

2012. ápr. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Az előttem szólók által leírt dolgokon kívül még szerintem azt lehet megfigyelni, hogy ha egy meleg fiú előtt szidják a "fajtánkat", akkor vagy zavarba jön vagy túlságosan flegmán kezeli a témát... A "Van barátnőd?" témát ugyanígy kezeljük szerintem...

És vannak olyan melegek is, akikről még én magam, mint meleg sem tudnám elképzelni, hogy ő is az. Egyik jellemvonás sem jelenik meg egyes melegeken, amiket most leírtak...

És a melegek általában mindig lányok társaságában vannak. Nekem pl a meleg barátaimon kívül csak lány barátaim vannak és az az érdekes, hogy engem könnyebben elfogadnak barátjuknak, mint egy csajt...


19 meleg F

2012. ápr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!