Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire b*zis ha két nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire b*zis ha két nagyon jó barátságban lévő fiú megfogja egymás kezét?

Figyelt kérdés
Nem csak úgy spontán, hanem az egyik kórházban van, és nagyon össze van omolva, és a másik vigasztalja + halálhírt közöl vele. Ilyen esetben mit gondoltok erről?

2012. ápr. 12. 14:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát... szerintem elég csak mélyen a szemébe nézni, vagy a vállát megfogni...
2012. ápr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

"hanem az egyik kórházban van, és nagyon össze van omolva, és a másik vigasztalja + halálhírt közöl vele"

Legalább ilyen esetekben legyél értelmes és a fontos dolgokkal foglalkozz!

2012. ápr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem történik ilyen hála Istennek, csak regényhez kell. Ilyet írtam bele, de egyik fiú barátom beszólt, hogy ez b*zis.
2012. ápr. 12. 15:02
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

te most komolyan halálhír közlése közben arra gondolsz, hogy vajon mennyire b-zis, hogy fogom egy pasinak a kezét???

egyébként egyáltalán nem gáz....

2012. ápr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy elméleti a kérdés...:D Én akartam leírni, csak szóltak, hogy búzás. Nekem amúgy nem lenne ilyen gondolatom, ha ilyet látnék, csak kivi voltam mások véleményére. Ennyi.
2012. ápr. 12. 15:08
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem enyhén langyi.
2012. ápr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk ez nem elterjedt, (pont a jobbik hozott ki ilyen törvényt hogy azonos neműek 18 év fölött megfogják egymás kezét akkor börtönnel büntetnék de ebben sok aggály van.) Ezzel kapcsolatban sokszor látok lányokat kézen fogva mászkálni főleg este részegen.

Ha két férfi kézen foga mászkálsz akkor egy normál magyar szemmel ezek melegek, mert az nem " férfias" inkább vállára teszi a kezét stb mint kézen fogja. A másik hogy amikor közölsz egy nehéz hírt és megfogod a kezét az is nehéz kérdés mert nagyon ritkán szoktam megfogni kézfogáson kívül egy barátom kezét.


De mindent összevetve ha én fiúk kezét akarom fogdosni főleg úgy hogy a másiknak is jól esik vagy ő is szeretné akkor leszarom ki tart buz.inak.

2012. ápr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nos igen ez kultúra függő és, hogy a társadalom mennyire fogadja el. Az országok nagy része semennyire.


DE...


Ott van például India. Ahol a pasik a barátjukkal úgy sétálnak, hogy egymás kisujját fogják. Ott ez természetes és hétköznapi dolog. Tehát a kultúra...

2012. ápr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Hát már itt tartunk ebben az országban? Ez már a homofóbia csúcsa. Nagyon sajnálom, hogy ide születtem.
2012. ápr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Szerintem is nagyon ciki, hogy itt tartunk. Sajnálom a fiúkat/férfiakat, hogy már furcsán kell érezniük magukat, ha megölelik egymást, vagy ilyesmi.

Én lány vagyok, és nálam a barátság része a testi kontakt (ölelés, puszi...stb.). Néha egy kis simogatás vagy ölelés jobban ki tudja fejezni a szeretetet, mint a szavak, és ha baj van, akkor nagyon vigasztaló tud lenni. Miért ne vigasztalhatnák így egymást a fiúk is?

2012. ápr. 12. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!