Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tengeri szivacs használata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tengeri szivacs használata spirál mellett?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni persze csak olyanoktól akikre ez jellemző, 2 napja tetettem fel a spirált idáig mensesnél tampont, és tengeri szivacsot használtam! Az lenne a kérdésem hogy lehet e spirál mellett tengeri szivacsot használni? Köszönöm szépen előre is a válaszotokat!
2012. ápr. 19. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi?
2012. ápr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem tudom, mi a francért akarsz bármit is feldugdosni a spirálhoz. Eleve menzesznél nyitott a méhszáj+kilóg a madzag is a méhedből, a helyedben csakis vészhelyzetben használnék tampont spirál mellett, amúgy maradjon a betét, kisebb a fertőzés veszélye.
2012. ápr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem spirál mellett nem nagyon kellene se tampon, se tengeri szivacs.

Spirál mellett alapból nagyobb a fertőzésveszély, hiszen lelóg a kihúzószál, így mindenféle baci, gomba szépen fel tud rajta mászni, és gyulladásokat okozni.

Ha emellett még pang is benned a vér a tampon vagy szivacs miatt, akkor meg aztán főleg elszaporodik ott minden..

2012. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!