Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szereti mindenki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szereti mindenki a barnákat?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy az összes fiú a barna hajú, barna szemű lányokat szereti. Az lány osztálytársaim mind barna hajú, barna szeműek. Akár hány pasit megkérdeztem eddig az ideáljáról, mindig barna-barna volt. Én szőke hajú, kék szemű vagyok, és fehér a bőröm. Miért nem szeretik a srácok a szőkéket, miért csak a barnákat?!
2012. ápr. 19. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A barnák meg azon panaszkodnak, hogy csak a szőkéket szeretik. Valójában minden hajszínt szereti valaki, sőt sokan többet is szeretnek. Pl én is.
2012. ápr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nekem az ideálom a fekete haj + kék vagy zöld szem. Most mégis egy szöszivel nyomulok évek óta.
2012. ápr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejönnek az árják...

17/f

2012. ápr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

Már nem azért csajszi, de nekem kimondottan sokkal jobban tetszenek a szőke hajú, kék szemű csajok. :) Sokkal sokkal jobban. A barna szem alapból megijeszt... A barna haj meg baromi átlagos és uncsi.



21F

2012. ápr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5.: Ebben teljesen egyetértünk.. Szerintem is 'uncsi és átlagos' a barna..:/
2012. ápr. 19. 16:26
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg elég gáz leunalmasozni valaki kinézetét, csak azért mert barna. Ennyire unatkoztok, vagy mi van? Téged meg nem azért vesznek észre kevésbé a pasik, mert szóke vagy, hanem valszeg azért, mert ronda vagy! :D A 2 nem ugyan az!

25/F

2012. ápr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
szóke=szőke
2012. ápr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg férfi szereti a szőke, kék szemű nőket. Van, akinek meg a barna haj - barna szem jön be. Nekem meg barna hajam - kék szemem van, de ettől nem leszek se több, se kevesebb. Mindegyik tetszik valakinek és szerintem egyik sem unalmas.
2012. ápr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a feketéért vagyok oda meg vissza :D


19f

2012. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!