Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ki van már szakadv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki van már szakadva a szűzhártyám?

Figyelt kérdés

Még úgy nézve szűz vagyok, hogy nem szexeltem.

De szoktam magamat ujjazni, van, amikor egyszerre 2 ujjamat tövig felnyomom, és nem fáj. Nem emlékszem olyanra, hogy valamikor fájhatott vagy vérzett volna a szűzhártyaszakadás miatt. Ezenkívül tampon is simán felmegy.

Szerintetek meg van még a szűzhártyám?


2012. ápr. 20. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem valószínű h van. Ha a tampontól nem is de az ujjazástól tuti elszakadt. Ez nem feltétlen jár fájdalommal v vérzéssel uh meglehet h észre sem veszi az ember. Veled is így van
2012. ápr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mus musculus ***** válasza:
Én is nemre tippelnék, de nézd meg, ha kíváncsi vagy.
2012. ápr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi.

hogyan nézzem meg?

2012. ápr. 20. 15:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg meg van a szűzhártyád, hacsak nem extra vékony volt, ami még gyerekkorodban elszakadt.

A szűzhártyán minden normális esetben van egy lyuk, amin a menstruáció távozik, és ez a lyuk elég nagy ahhoz, hogy egy vagy két ujj is beférjen rajta, de ez függ a szűzhártya tágulékonyságától. Nyilván ha ez nem így lenne, akkor tampont se tudnának szűz lányok használni. Sőt, aki nem tud, annak gyakran rendellenes a szűzhártyája és meg kell műteni (Sajnos nekem így volt, szexuális kapcsolatot se tudtam létesíteni miatta.)

Gyakran szex során se szakad amúgy el a szűzhártya, ha elég rugalmas, és nagy rajta a lyuk, de ha vékony, rugalmatlan, akkor sportoláskor is elszakadhat.

A szűzhártya egyébként nagy általánosságban csak vaginális szülés után szakad szét annyira, hogy semmi nyoma ne legyen.

2012. ápr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lábak szét, tükör középre, ujjal széthúz, néz. :) leginkább így tudod leellenőrizni.
2012. ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!