Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A meleg srácoknak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg srácoknak milyen "típusai" vannak?

Figyelt kérdés
Tegnap olvastam a Modorosblogon a következő bejegyzést: [link] és baromira bejött, ahogy a leszbi lányokat "fajtáit" körülírták(vannak leszbi ismerőseim, abszolút rájuk húzható jópár klisé). Arra lennék kíváncsi, hogy a srácokat is le lehet-e hasonló módon írni? :D
2012. ápr. 20. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Vannak a bibék és a zümikék.
2012. ápr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
A melegek három típusa a következő kettő: homoszexuális.
2012. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Sztereotip b#zi: rózsaszín cuccok, affektálás, Madonna-imádat, anyagiasság


Alternatív b#zi: fiatal, leginkább bölcsész vagy művész, de pénzes, egyedien divatos, Berlinben vagy Londonban van, amikor teheti


Mainstream b#zi: pénteken a Morrisonsban van a heteró barátaival, szombaton az Alteregoban, kevesen tudják róla, hogy meleg, Bershkaban vásárol, inkább aktív


a b#zi szót meg nem homofób töltettel használom, én is az vagyok, úgyhogy nem jelentgetni a moderátornak:)

2012. ápr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kb annyi típusa van,mint a heteróknak.


Én nem szeretem ezeket a skatulyákat.


Én passzív vagyok,de nem vagyok "lányos",de vannak lányosabb dolgaim is.Gyerekkorban pl jobban érdekeltek a babák.

Fontos a sport,minden nap sportolok.Nem szeretem a "férfias" munkákat.

Zenei téren sokféle vagyok,a minőségi dolgokra vevő vagyok.a komoly és a könnyű zene is tetszik egyaránt,mikor mihez van kedvem.

Szeretek minden színt,de nem minden árnyalatban.

Szeretem a testhez álló ruhákat,amik kiemelik a szép,férfias,sportos testem,de nem szeretem a kiegészítőket,pl fülbevaló,karkötők,5000 gyűrű a kézen,tetoválás(másoknak jól állhat),piercing.Szóval szeretem az egyszerű,letisztult,elegáns,de kényelmes ruhákat.Itthon viszont szeretem a sportosabb dolgokat.


Szóval ezek csak sztreotípiák amiknek és nem felelek meg,de nem is akarok,olyan vagyok,amilyen.Vannak bennem tipikus passzív jellemzők,de olyanok is amik abszolút nem jellemzőek a passzívakra vagy akár a melegekre sem.


Szerintem alapvetően kétfajta ember van:aki megy a tömeg után és aki önmaga,és mindenben úgy él,úgy tesz,ahogy neki az jó.

2014. jún. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!