Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonévesen jobban vonzódom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesen jobban vonzódom a 14-17 éves lányokhoz. Ez bűn?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:

hát, ha mondjuk 28 vagy és egy 14évessel akarsz kezdeni, az elég gáz

azért vonzódsz hozzájuk, mert azok még örülnek, ha megdugja őket valaki végre..a korodbelieket meg nem érdekled

2012. ápr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tarsadalmilag elitelt, de nem torvenyellenes.
2012. ápr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ma 16:07


Részben igazad lehet, de én komoly kapcsolatra vágyom, nem csak kihasználni szeretem a lányokat nem az a típus vagyok!


22 vagyok és egyébként fiatalabbnak nézek ki, mindig mondják sokna, hogy 17-nél többnek nem nézek ki.


Én is fiúnak érzem még magam inkább, mint felnőtt férfinek.


Amúgy meg valóban úgy van, hogy a saját korosztályom inkább az idősebb 25-35-ösökre hajt.

2012. ápr. 20. 16:10
 4/6 anonim ***** válasza:
hát ha ilyen idősen egy 17 évesen összejössz az nem cink
2012. ápr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a 17-22 párosítással nincs baj..de mit akarsz egy 14 évestől??
2012. ápr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az értelmi szinted nem az egeket verdesi ha egy 14éves mellett érzed elemedben magad.
2012. ápr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!