Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Nap Szépék" és "Lap Szépék"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nap Szépék" és "Lap Szépék" (olyan lányok akik újságokban vannak lefotózva) mi motivál benneteket?

Figyelt kérdés

Olyan lányokra gondolok, akikről fotósorozat készül és ebből valamilyen újságba bekerül egy kép.

Van úgy hogy többször is.

Nem azokról beszélek, amikor ilyen bulvár lapokban félmeztelen csajokról nortphoto.com-okról lopott képek kitalált nevekkel, hanem amikor tényleg igazi magyar lányok és "rendes" ruhában.

Azért tettem idézőjelbe a rendest, mert az elején nem volt olyan kikötés, hogy mibe kell megjelenni, elég volt pl., hogy elegáns legyen, aztán jöttek a jelzők: "dekoratív", "vonzó", "szexis", és a lányok ennek megfelelően szépen át is alakultak, és már most ott tartunk, hogy olyan beállítású képek készülnek, olyan pózokban (mint pl. a pucsítás, vagy a billiárd asztalokon fetrengés) akár egy Playboyban vagy egy ócska szexlapban. Kérdés: miért jó ez nektek? És miért jó ez egy nem ilyen irányultságú lapnak? Miért kell a lányokat mindenáron lek*rvásítani? Ok azt elismerem nem mindig készülnek ilyen képek, de nagyon sok és egyre több. Akadnak valóban rendes normális sorozatok is, de mivel ilyenek közé vannak betéve, maguk is degradálódnak.



2012. ápr. 20. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
exhibicionizmus
2012. ápr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én most csak a megyei napilapok nap szépe rovatát szeretném érinteni! Én magam soha nem állnék egy ilyen újság kamerája elé, azért mert egy hónap 30 napjából 25 napon igazi rondaságok jelenek meg benne leminősítve ezzel véleményem szerint magát a lapot is. A maradék 5 szép lányt pedig úgy állítják be mint valami olcsó ringyót! Kicsit jobban megválogathatnák ezeket a "modelleket"!

20/L

2012. ápr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is első sorban a megyei napilapokra céloztam. És tökéletesen egyetértek.
2012. ápr. 20. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!