Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nevezhető szemezésnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nevezhető szemezésnek?

Figyelt kérdés
Már régóta figyelek egy lányt és néha összenézünk, de eddig nem nagyon mutatott semmi féle erőteljes mosolyt vagy jelet, visszajelzést. Ma amikor ránéztem és Ő is rám nézett egy kicsit elmosolyodott. De csak olyan épphogy észrevettem, de megvolt. Ez mit jelent? Várjak, hogy megismétlődik-e vagy kinek kellene lépnie? Egyébként nagyon tetszik a csaj, csak nemtudom kölcsönös-e a vonzzalom.

2012. ápr. 20. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

szemezz tovább

ha ő is viszonyozza a szemezést és elmosolyodik(de amikor rád néz ne fapofát vágj egy kis mosolyt te is adj)

és ha nem egy 5 mps szemezés hanem érzed hogy már van ott feszültség

ugy is érezni fogod

nagyon jó érzés

aztán léphetsz tovább

vagyis beindul a szerkezet

2012. ápr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mosolyogj rá.:)

Szerintem lépj te!:)

2012. ápr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
első tökéletesen leírta...(ment neki a plusszos szavi) Próbálkozni kell, tudni fogod.
2012. ápr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Próbálkozni, próbálkozni... De hogyan? Félénkebb fajta vagyok.

Sajnos a mai mosoly olyan hirtelen történt, hogy nem tudtam reagálni...

2012. ápr. 20. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Határozd el magad. "nem leszek lekvár"'persze magadban, az utca közepén nem kell ezt ordibálni. :) csak mosolyogj. Nem kell eszelősen "figyelni" a csajt, mert az már zavaró is lehet, nézz rá többször. Hajrá :D
2012. ápr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hol szoktad látni?:) gyakran menj arra, de azért ne érezze, hogy követed:D

és ha pl buszmegállóban szoktad látni akkor kérdezhetsz valamit a menetrenddel kapcsolatban. de ha nem szólítod meg, sose fogod megtudni, lett volna e esélyed nála

hajrá

2012. ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!