Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokszor érzem, hogy úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor érzem, hogy úgy megölelnék sok lányt, aki tetszik. Lehetséges, hogy ha lenne barátnőm nem éreznék így?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 18. 18:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szeretethiányos vagy.


Én is megölelnék sok mindenkit :)


17/L

2012. ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
lehetséges, de nem valószínű.
2012. ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 menta34 ***** válasza:
Idővel majd azt érzed, hogy megdugnál sok lányt, aki tetszik :DD nincs ezzel semmi gond:)
2012. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is éreztem így, mikor nem volt senkim. De most, hogy van párom már csak őt ölelem... stb. :)
2012. ápr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

ma 20:39


Jó neked! :)

2012. ápr. 18. 21:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Kitehetnél egy plakátot magadra, hogy "Ingyen ölelés", csak rád ne akaszkodjon egy meleg srác, mert akkor megszivtad.
2012. ápr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Hangover1024 válasza:

hát ölelj meg párat, és jobb lesz a helyzet:) nem olyan nagy dolog egy ölelés, de mégis nagyon jól tud esni;)

(derék felett öleld és akkor nem hinném hogy lesz ellenkezés)

2012. ápr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ne tudjátok meg ma is mennyire aranyos lányt láttam.


Néhánnyal szemeztem is, de nem volt bátorságom többre, nem vagyok én olyan jó pasi, hogy megtehessem sajnos.

2012. ápr. 23. 17:40
 9/13 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de abszolút ugyanezt az érzést kell leküzdenem nap mint nap, ha látok egy fiatal srácot. Akkor még nehezebb ha csókolózó párokat látok az utcán... Csak azt tudom mondani amit nekem mondtak: Nézz a tükörbe és keress magadon valami szépet, és ez bátorságot fog adni pl. ha szép a szemed, akkor menj oda a cuki lányhoz, és gondolj arra hogy neked szép szemed van...
2012. máj. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha lenne barátnőd, akkor is így éreznél, csak akkor (optimális esetben) azt a lányt szeretnéd ölelgetni.
2012. jún. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!