Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan csajról, aki nem igazán jár bulizni, de most elmegy egybe. Szemezik egy sráccal. Táncolnak, majd smárolnak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
hát azt h a csaj elkezdett élni:D:D
2009. jún. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Igy van .. végre kikapcsolodik kicsit
2009. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát azt h olyan dolog történt vele,ami előtte nem nagyon és nem is tudta h h kell kezelni a helyzetet.Valószínűleg minden nagyon gyorsan történt,és ideje sem volt felfogni mi is történik vele,gondolkodni meg pláne nem.Sztem ezért nem ítélheted el magad(vagy ha másról van szó akkor mást)Ez most tanulópénz volt,s legközelebb már tudja h nem szabad olyan könnyen bedőlni a fiúknak,és h h kezelni az ilyen helyzeteket.
2009. jún. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1. kommentelő..

Így van én is így gondolom...de ezzel csak az a baj,hogy aki buliban csókolózik egy ismeretlen sráccal..azt már negatív kritikával illetik...

A 3.kommentelő válaszából pedig az jött le,hogy a csaj könnyen adta magát,pedig szerintem egy csókban nincs semmi :O

2009. jún. 20. 21:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ilyet en is csinaltam mar, banom azota is, mikor nappali fenyben is meglattam afiut, nem ismertem emg szinte... hat ezert nem olyan jo dolog... meg hat aztan mindenki megszolja, persze csak a csendes lanyokat, ha ilyet csinalnak...
2009. jún. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Erre csak annyit tudok mondani hogy legyek az a srác én:D
2009. jún. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"egy csókban nincs semmi"


Az ember nem csak azt csókolja meg akit szeret? :o

2009. jún. 21. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De igen! De ha éppen akkor nincs kit szeretnie ?:)
2009. jún. 21. 04:14
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Ne is figyelj a cinikus szentfazekakra.. mikor éljen az ember,ha nem fiatalon?
2009. jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam. Azóta 2 év telt el és nagyon boldogok vagyunk együtt. Hát így jártam:D Remélem az a lány is ilyen szerencsés lesz, ha nem is elsőre, de akkor is:)
2009. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!