Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami ötlet hogy tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami ötlet hogy tudnám beégetni a haveromat a csaja előtt? 12/F

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy Május 4.-én megyünk vidámparkba, és a legjobb haverom avval a lánnyal jár aki tetszik nekem (és én előbb stoppoltam le :D). Szóval tudtok valami ötletet, hogy tudnám beégetni a barátomat a lány szeme láttára?

2012. ápr. 20. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Látszik hogy nem tudsz még semmit az életről...


Hátha sikerül ellenszenvesnek beállítani magad a csaj előtt, ne csak közömbös legyél neki, hanem utáljon is.

Olyan nincs, hogy te lestoppolsz valakit, mert ehhez két ember kell. Ha a másikat nem érdekli, akkor ott csinálhatsz bármit, nem lesz semmi köztetek. Mondanám, hogy ehhez fel kell nőni, de ha már most ilyen hülyeségeken jár az eszed, az még pár évig csak rosszabb lesz.

2012. ápr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen ketten voltunk ott álltunk a lépcsőnél és mondtam a haveromnak (akit most meg akarok szivatni) és pontosan ezt mondtam:


-Hé! Első emelet, töri terem ajtaja jobbra kék pulcsiban stippi-stoppi!

-És erre ő: jólvan!!


másnap fülig érő szájjal jött suliba :D


egyébként a lány azt mondta, h én vagyok a legjobb fiú barátja :)))

ja és nem fog megutállni, jól tudja, hogy a pasijával "haverszkinek" vagyunk :D de azért picit jó lenne beégetni!!


SEGÍTSÉG

2012. ápr. 20. 19:35
 3/6 anonim válasza:
Pff, be akarod égetni a haverod..nem fog túl jól esni neki, az nem érdekel? Így simán lehet hogy elveszted a "legjobb haverod".
2012. ápr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi mindennap ezt csináljuk csak nem durva poénokkal!! De most az kell ide!!
2012. ápr. 20. 22:05
 5/6 anonim válasza:
Hányd le! Az mindíg bejön. Utánna lépj oda a csajhoz, töröld meg a szád, nyald le az ujjad, és csókold meg! Ha visszahány a szádba, az a szimpáia jele...
2012. ápr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hulyeség amin gondolkodol.
2012. ápr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!