Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi miatt vagyok ilyen szerencs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi miatt vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Teljesen csődtömegnek érzem magamat. 22 évesen ott tartok, hogy párkapcsolati szinten semmit nem tudok felmutatni.

Akinek adtam esélyt, meg akinek teljesen megnyíltam szó nélkül lelépett.

Nem vagyok egy nyafogós alkat és enyhén szólva szánalom kategória kicsit, hogy ezt így leírom, és idegenektől várom a tuti megoldást, hogy miért vagyok ilyen.


2012. ápr. 21. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez az "akinek adtam esélyt, meg akinek teljesen megnyíltam szó nélkül lelépett" szitu ismerős nekem is...


fiú vagy lány vagy?

2012. ápr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
lány
2012. ápr. 21. 21:19
 3/9 anonim válasza:
Szerintem ne érezd magad csődtőmegnek,hisz nagyon sok a magányos ember,és még nagyon fiatal vagy.A tulzott megnyilás is riasztó lehet egy kapcsolat legelején!
2012. ápr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Traune ***** válasza:
lehet van valami rossz tulajdonságod amit igy nem irtál le de van és az riasztja el az embereket, vagy csak rossz közegben próbálkozol. most mondanám végülis hogy küldj magadról képet (arc) és akkor megmondom hogy arcoddal van-e a probléma de szerintem ahoz nincs kedved. de ha felvállalod az arcod szívesen mondok véleményt.
2012. ápr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azzal én is tisztában vagyok és nem is vagyok egy olyan személy, aki könnyen beszél magáról, mert először valami bizalomnak ki kell alakulnia. És ez a megnyílás hónapok után volt, utána meg filmszakadás.
2012. ápr. 21. 21:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele. Ezernyi oka lehet, amiért lelépett. És lehet, hogy nem is veled volt a gond. Kudarc, de túl kell lépni rajta. :)

Nekem az első kapcsolatom 24 évesen volt, mégsem éreztem magam csődtömegnek. :)

2012. ápr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 21 vagyok ugyanezzel a problémával férfiként. Nem másokkal van a baj, hanem velem. Nem mondom, hogy fiatalabb koromban nem lett volna jó valakivel járni, megérezni mi az a szerelem, de mintha valahogy nem éreztem volna szükségességét. Most mintha szeretnék már barátnőt de igazából még mindig nem tudom eldönteni a külső és belső mivoltom miatt. Nem hiszem, hogy valaki így el tud fogadni, mikor elég csak szétnéznie az utcán és 100-szor jobb férfit talál mint én. Lehet azt mondani, hogy önbizalomhiány, ami igaz is, de ha mondanék egy-két dolgot magamról, nem biztos, hogy elfogadna így a másik fél. Ha így haladok tovább, soha nem lesz barátnőm és nem jó ez így. Már azon is gondolkodtam, bármennyire félek, megpróbálok összejönni valakivel aki rámutatna arra, hogy egy-egy problémám nem is annyira vészes, feleslegesen rettegek attól, amitől nem kellene. Vagy mégjobban "lesüllyedek", mert tényleg nem tolerálhatók a dolgaim.

Kérdező, nálad áll fenn valami, amitől úgy gondolod, nem volna elfogadható a másik számára? Egy férfi sem próbált közeledni feléd, vagy igen, csak elutasítottad?

2012. ápr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert csak a legjóképűbb pasikkal állsz szóba, azt meg észre se veszed, akinek tetszenél. Ne legyél ilyen válogatós!
2012. ápr. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igazából nem hinném, hogy lenne valami olyan dolgom, ami nem lenne elfogadható. Teljesen átlagosnak tartom magamat. Normálisan öltözködöm, nincs semmi gázos bennem, maximum, hogy szemüveges vagyok.

Voltak próbálkozók és nem amiatt küldtem el őket, mert magas nálam a mérce, hanem mert egy darabnak néztek a sok közül és inkább nem mondanám, hogy milyen célzattal közeledtek felém.


Talán közrejátszik a dologban, hogy későn érő típus vagyok és megvoltam idáig egyedül és most nyílt ki a szemem.

2012. ápr. 22. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!