Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a gond? És hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond? És hogy lehetek ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy miért, de egyszerűen nem találok egy normális srácot, aki nem használ ki. Sokan flörtölnek velem vagy nyomulnak, de ok vagy nem jönnek be vagy csak AZT akarjak.

De én egyszerűen nem értem ezt... Normális testalkatom van, kb. 164 cm magas és 55 kg vagyok, és az arcom sem csúnya. És még sincs szerencsém a fiuknál.Nagyon szeretek bolondozni és nevetni, sokszor mondjak is hogy milyen hulye vagyok. Persze hibáim is vannak, amelyek elég durvának tűnhetnek: pl. cigarettázom, bulik alkalmával inni is szoktam, és volt, hogy fuveztem is, de annak mar vége. És mar huzamos ideje nem is iszok semmit, meg egy minimális mennyiséget sem, gondolva, hogy így majd jobb kép alakul ki rolam. De sajnos barmit tehetek, örökké ilyen szerencsétlen leszek a szerelemben. Miért?


2012. febr. 20. 18:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
partyribi vagy
2012. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem Te kizárólagosan azokat a palikat tudnád elképzelni, akik pont megtehetik, hogy minden Nöt megfektetnek.


Alakíts az igényeiden vagy feküdj le minddel.

2012. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Partyribi???:)) Vagyis?
2012. febr. 20. 18:45
 4/15 anonim ***** válasza:
Küldj képet.
2012. febr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
18:44 Én nem szeretnék minden fiúval lefekudni...sőt, pont ezt szeretném elkerulni..
2012. febr. 20. 18:46
 6/15 anonim ***** válasza:
küldj képet és megmondjuk mit csinálj! :D
2012. febr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezek olyan hibák amik a kutyát sem érdeklik, jó vagy rossz irányba nem változtatnak semmit.
2012. febr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem leszel örökké ilyen szerencsétlen, most még egyszerűen csak túlságosan az éretlen kislány benyomását kelted, az ilyennel együttlenni pedig problémás :)
2012. febr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A partyribik isznak, cigiznek és partyznak. Ez rád mind igaz, hisz leírtad, így te is partyribi vagy. Capischi?
2012. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Azt én is tudom, hogy eléggé problémás vagyok. De mikor kapcsolatom volt (elég rövid, mivel nem éreztem semmit a fiu iránt, és a világért sem lennék, csak a pénzéért valakivel vagy csak hogy ne legyek egyedul), de akkor mégis le tudtam állni ezekkel a dolgokkal.
2012. febr. 20. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!