Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar, ha egy lánynak széles a csípője? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Tudom,sokan írtak már ki kérdést erre vonatkozóan,nekem viszont nem "husis" a csípőm,hanem széles a csípőcsontom,úgyhogy ha nagyon akarnék sem tudnék mit kezdeni vele.Viszont nem tudom a pasik,hogy viszonyulnak ehhez.

Ugyanilyen(!) alakom van(Csakhogy legyen elképzelés,hogy mire gondolok.):

[link]

[link]

[link]


Ja,és még annyit,mielőtt megkapnám,hogy "14 évesen ne ezzel legyek elfoglalva"..nem vagyok kis kamasz.:)


2012. ápr. 21. 23:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Hahaha,koszi a valaszokat meg egyszer!:)

Igazabol engem zavar..tenyleg.Hiaba tudom,hogy edzessel sem lesz szep vekony csipom,megis allandoan azt nezegetem.

Mindenhol(altalanossagban) csak azt latni/hallani,hogy nektek vekony derek,keskeny csipo kombo jon be,en meg nobol vagyok,szeretnek megfelelni.

Ugyhogy jo volt olvasni a kommenteket.:)

2012. ápr. 22. 07:31
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Az NEM a csípőcsont, hanem a MEDENCECSONT!


Biológiából 1-es!


[link]

2012. ápr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
szuper! pont az a jó ha nem "husis", hanem a csípő csontod széles. örülj neki, szép nőies forma.
2012. ápr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nőies, szép :) kívánatos :D
2012. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nőies, szexi
2012. ápr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

#12: Pont nem érdekel...nem arra vonatkozott a kérdés,hogy melyik csontról van szó.Kicsit benézted a kategóriát.;)

A linkért pedig kár volt...:)

2012. ápr. 22. 17:39
 17/19 anonim ***** válasza:
75%

Hát kérdező, te meg pont buta vagy, hogy azt sem tudod, mit kérdezel...


Akkor neked az is mindegy, hogy sípcsont vagy singcsont?


Ne pökhendiskedj, hanem inkább fejleszd az alapműveltségedet, mert eléggé hiányos.

2012. ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a baj,hogy kijavítottál,sőt..köszi.

Hanem azzal,ahogyan tetted.Nem pökhendiskedtem,csak úgy válaszoltam,ahogyan előtte Te is.Szerintem ez korrekt.

A másik pedig,hogy azért,mert medence csont helyett csípőcsontot írtam,nem hiszem,hogy minősíti azt,hogy milyen az alapműveltségem..már ne is haragudj.

Mindegy,nem szeretnék vitatkozni,köszi a javítást.Csak legközelebb kicsit normálisabban,ha kérhetem.

2012. ápr. 22. 18:11
 19/19 mus musculus ***** válasza:
Ez nem arról a kimondottan széles, segges alkatról árulkodik, szerintem teljesen normális, Kim Kardashianra vagy Beyoncéra vess egy pillantást, na ők az igazi körték.
2012. máj. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!