Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A bögyös lányok miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bögyös lányok miért nem szeretik mutogatni a melleiket?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 22. 10:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Mert mindenkinek jólesik az elismerés. Ők erre (is) kapják. Ezért.
2012. ápr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Ja, félreolvasás...

Azok, akik nem szeretik, azok azért, mert nagy részüknek már kisebb korában is nagy volt, amit akkor még cikinek éreztek (vagy nem volt szép, mert ez gyakran társul ducisággal, vagy csak irigységből cikizték, ő meg elhitte,) és ez a gátlás megmaradt bennük. Vagy pedig elegük van belőle, hogy nem a fejét veszik észre először.

2012. ápr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is nagy mellem van,de nem szeretem annyira mutogatni és pedig azért ,mert zavar ,hogy annyira megbámulják,hogy szinte látom a fiúkon mint gondolhatnak,a csajok is megbámulják azért az jó mert tudom ,hogy irigyek,de nincsenek ferde szándékaik, bár van pár kivágott fölsőm amit fel is szoktam venni,de vhogy azokon a napokon nem érzem felszabadulnak magam..


19/L

2012. ápr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
*felszabadultnak
2012. ápr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
mert szégyenlőseek
2012. ápr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez nem szégyenlősség, kb. D, E kosár fölött (amúgy normál testalkattal) borzasztó kivágott felsőben kimenni az utcára. Fura, de tényleg mindenki pofátlanul bámulja, és ha még csak megnézi...Nehéz ezt elmagyarázni annak, aki még nem tapasztalta, milyen az, amikor amikor nyálcsorgatva bámulják, tényleg látszik sokaknak a szemében. hogy mire gondolnak...Ha épp pasik beszélgetnek, kb. megáll az élet, abbahagyják a beszélgetést és scak bambán ámulnak, vagy épp beszólogatnak. A nők meg...kapásból k.urvának néznek. Én csak akkor veszek fel kihívóbb ruhát, ha épp párommal vagyok.
2012. máj. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%

utolsó:A beszólogatás az primitív prolidolog,de tőlük amúgy sem vár semmit sem az ember.De amúgy engem férfiként nem zavarna hogy minden nő nyálcsorgatva fordulna utánam és le akarna feküdni velem :)

Amúgy tök jól leírtad...én is megakadok a beszédben ha meglátok egy nagykeblű nőt...vagy ha vele beszélek,alig várom h elfordítsa a fejét és rápillanthassak a dekoltázsára... :)

(bocsánat)

2012. máj. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nos, lehet, hogy férfiként nem zavarna,de a nőket azért sajnos több atrocitás is érheti. Nekem is volt már néhány negatív élményem, így már akár az, hogy egy két-három fős társaság lefagy és abbahagyja a beszélgetést és bámul nagyon rossz hatással van rám.

Persze az más, amikor valaki beszélgetés közben lopva odatekintget.:) (igen, észrevesszük)

6. voltam

2012. máj. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert akinek nagy van, az 10/8 nem mutogatja/zavarja, akinek meg kicsi van, mind rájuk irigykedik...
2012. máj. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem még nem is olyan nagy,csak 85/B de azért válaszolok:D

Nem vagyok vékony,ilyen töltött galamb alakú(majd kerítek hasonló alakról képet)és amit az első írt,korán nőttek meg és cikinek éreztem és érzem őket mutogatni.Mivel a testemet meg alapból nem szeretem,ezért fürdőruhánál a leggázabb,mindig magam köré csavarom a törölközőtxD

2012. máj. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!