Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti korainak gondoljátok 6....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti korainak gondoljátok 6. osztályban a "járás"-t (párkapcsolat)?

Figyelt kérdés
Ált. Iskola ? 6.osztályban még korai szerintetek?

2012. ápr. 22. 19:56
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
65%
A helyzet az, hogy a mi osztályunkban(6.lezsünkm épp most :D) jártak már páran együtt, de én nem nevezném ezt "járásnak",mert gyakorlatilag az, ohgy a "fészen megböklek, és akkor visszaböksz, meg cheteleünk" ez nem járás, hanem nyáladzás... Nameg a másik, hogy "fészen" megkrédezi, hogy járnak-e... Facepalm...Na mindegy, hát szerintem nem korai, de átlagba nemhiszem, hogy "párkapcsolatnak" mondahtók az ilyesmik. Legalábbis nálunk :D. 12/F
2012. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 mickovics válasza:
Ezt te döntsd el ha szereted el vagy vele ak minek kérdezed ha pedig nem álnak fenn ezek a feltételek neked az ilyen fajta időtöltés XD túl korai.
2012. okt. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim válasza:
100%
A szerelem egyáltalán nincsen korhoz kötve, de a szex annál inkább. Gondolom, hogy (normál esetben) 12-13 évesen nem akarnak szexelni, magamból kiindulva. De van aki már oviban szerelmes, mert sok diőt töltenek együtt és szeretik egymást. Viszont van, aki 25 évesen sem találja meg az igazit. Szóval szerintem egyáltalán nem korai. Bár ez attól is függ, hogy mit nevezünk párkapcsolatnak. Mert az, hogy azért vagy együtt valakivel, mert ad csokit, vagy leírod róla a matekházit, vagy hogy tudjon vele dicsekedni, hogy márpedig neki barátja van, a 12 évesen is, és 32 évesen is szánalmas. De az, hogy sok időt vagytok együtt, házit írunk, együtt megyünk haza, beszélgetünk. Az lehet egy barátság is. Viszont ölelés, puszi, kézfogás, együtt elmenni valahová (pizzázni, fagyizni) az belefér. Szerintem a csók az inkább még később, aztán annál tovább ne is menjünk. Bár a mi sulinkban is vannak olyanok, akik nem tudják hol a határ, és 13 évesen már túl vannak az első szexuális élményükön. Na most attól függ, hogy te melyik kategóriába tartozol. Ugyanis egy diákszerelem nagyon aranyos tud lenni, és boldogan emlékszel majd vissza rá és megalapozza az érzéseidet, tehát nem fogod túlparázni magad a nagy ő előtt. De ha rosszul sül el, és rákényszerítenek valamire, és akaratod ellenére kell csinálnod valamit, az végzetes következményekkel járhat, például betegség, vagy terhesség. Mert nem egyszer láttam már, hogy 13 évesek nagy hassal mennek a kórházba ultrahangra. De ott is, nem biztos, hogy ő tehet róla, ha szándékán kívül történt meg. Tehát ha tisztában van mindkét fél a határral, hogy mennyi fér bele, akkor ez egy nagyon aranyos dolog lehet. És persze jó is, ugyanis nagyon jó érzés, ha tudod, hogy valakire mindig számíthatsz. Én így gondolom. 12/L
2012. dec. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: nagyon értelmes lány vagy.:)

12/L

2013. jan. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Igen, korai!
2013. jan. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim válasza:
Szerintem is korai,es biztos hogy ez a ,,parkapcsolat'' nem szerelembol hanem vaganysagbol van ebben a korban!
2013. jan. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

2012-06-14 22:40

Ez kicsit idillikusnak hangzott! Alapesetben normál felfogásban a párkapcsolathoz úgy kell hozzáálni hogy majd eldől, és nem úgy hogy ővele élem le az életemet mert ez utóbbi önámítás és nagy bukás lehet a vége.


2012-07-26 14:35

Ő meg szerintem 60% ban nyalná inkább a puncidat és csak a maradékban fogná inkább a kezedet. Én is így voltam vele.

Tulajdonképpen az ellenőrizhatatlansége irányíthatatlansága és a fiatalok felkészültségének hiánya miatt ellenzem az ilyen kapcsolatokat, bár igaz van köztük sok veszélytelen is.

Ki tudja, lehet hogy kell pár pofára esés ilyen korben a fejlődéshez. A kézfogós oké, de amikor már a puncidat akarja az nagyon rosszul is elsülhet.


2012-07-27 18:56

Valójában a szex sincs korhoz kötve!!! Van aki még 18 évesen sem kész rá és van aki már 16 évesen igen. Ez emberfüggő.


Amikor egy tizenéves kis csitri úgy fogalmaz hogy "pasim" Az azerintem nagyon groteszk és gáz is!


2012-12-28 17:15

Elég értelmesnek tűnsz.


25F

2013. jan. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim válasza:
Ne foglalkozz a többiekkel .. ha szereted tetszik mért is ne ? :)
2013. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
Attól függ... Ha randiról és csókról van szó akkor igen
2014. aug. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Igen.Korai egészen 13 éves korig
2014. okt. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!