Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Az első szerelmemr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Az első szerelmemről van szó.

Figyelt kérdés

Tehát..másfél éve együtt vagyunk, nekem Ő az első, és nagyon ragaszkodom hozzá. Csak az a baj, hogy mostanában eléggé elhanyagol, nem keres, nem jön, msn-en is alig beszélünk. Azért jól esne tőle egy kis törődés, sosem érzem hogy fontos lennék a számára. Sokszor megbánt.

Nem tudom mit tegyek, szeretem, igaz hogy már nem annyira, de senkivel nem lennék úgy, mint vele, vagy egyáltalán tudnék-e valaha valakit úgy szeretni, mint őt. Egyszerűen nem bírnék vele szakítani, félek hogy megbánnám. Szerintetek? 22/L


2012. márc. 31. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Miért a szakítás-t írtad az első kulcsszónak? Szerintem van itt más még az elhanyagoláson kívül. Elkezdhetnél esetleg keresni valakit, aki jobb és jobbá teheti az életed, ha meg lesz, nyugodtan szakíthatsz.
2012. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát nem tudom miért azt írtam, megfordult a fejemben a szakítás, nem is egyszer

Mást nem tudnék találni..kis faluban lakom, nem nagyon járok sehová, a környékbeli fiúkat ismerem hogy nem hozzám valóak. Meg öreg vagyok már :P Nem tapadnak rám ugy mint 17évesen :D

Úgy voltam vele, hogy ha megtalálom azt a fiút, aki nekem kell, soha nem engedem el....nem is engedném, de miért kell neki igy viselkednie?!

Most mennyi annak az esélye, hogy találok egy fiút, akit tudok őszintén szeretni, és ő is viszonozza?! nekem csak ennyi kell, semmi más...

2012. márc. 31. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Az interneten is ismerkedhetsz :) csak legyel ovatos . Azonkivul meg nem kell rogtona szakitas beszeld meg vele hogy miert csinalj hogy neked ez nem esik jol , szervezetek valami kozos programost amit eddig meg sose csinaltataok, esetleg mennyetek el turazni az erdobe piknikezni es hidd el ha esetleg ott lekapod magadrol a ruhat elege megleped a fiut, a fiuk szeretik ha a lanyok tudnak ujat mutani lehet hogy kicist kezd beleunni abba ami most van es azerrt nem keres . Probalj ujjat mutani neki azzal szerintem ujbol beled szeret :) es a legfontosabb ne hisztizz ha valamit nem akar :)
2012. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Értem már. Én is faluban lakom amúgy, sejtem mi járhat a fejedben, de azt felejtsd el, hogy öreg vagy, :D ez nem így van, amíg nem sétabotra kell hagyatkoznod egy kis járkáláshoz, addi bizony fiatal vagy! :) és szerintem akadnak majd bőven jelentkezők, biztos vagyok benne, hogy lesz jobb is, csak jól kell majd döntened. :)
2012. márc. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!