Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólna a srác, ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna a srác, ha csak úgy lesmárolnám?

Figyelt kérdés

Van a környéken egy fiú, aki régen járni akart velem. még mindig bejövök neki(ez biztos)

szerintetek milyen ötlet? csak az utcán/buszon ha meglátom akkor adnék egy csókot neki.

ti mit gondoltok?


2012. ápr. 22. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én bírnálak. :) Előtte a rágót ne felejtsd el! :D
2012. ápr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha nincs senkitek, akkor miért ne?? :)
2012. ápr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Csak akkor ha nem hülyíteni akarod hanem valami komolyat akarsz ...
2012. ápr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%

HMMMPF!


(nagyon remelem, hogy ezt valaki viccesnek tartja es nem szorul tovabbi magyarazatra!)

2012. ápr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mehet. :)
2012. ápr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kár h nem én vagyok a kiszemelt :)
2012. ápr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

:) köszi a sok választ, jöhetnek még:)

de akkor szerintetek nem probléma buszon csinálni? mielőtt leszállnék odalépnék és akkor:)

2012. ápr. 22. 22:22
 9/11 wiWell ***** válasza:
55%

Semmit, tele lesz a szája veled. Utána nem tudom, de szerencsére erre a kérdés már nem vonatkozik.


Amúgy marha jó otlet, kár hogy nem jott korábban, mert akkor a jovoben az unokáinknak elmesélhetném, hogy: Így jártam nagyapatokkal... jott fel a buszra abban a fehér pólóban ami nekem nagyon nem tetszett (véletlenul fél évvel késobb ossze is mostam a piros ruhákkal... MUHAHA nagypapi)és elment mellettem - gyerekek és képzeljétek - magamhoz rántottam az ovénél fogva, aztéán az akarata ellenére lenyomtam a nyelvem a torkán... mint tudjátok így lesz a kisbaba, akkor hoztuk ossze apátokat. Vége. Boldogan élunk míg meg nem halunk...

2012. ápr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgyse mered:D De jó ötlet:P
2012. ápr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!