Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik nekem, és én is neki. Már beszéltünk egyszer. Hogy vegyem rá magam, h ráírjak másodszor?

Figyelt kérdés

Eléggé "tapadnak" rá a csajok,de nincsen senkije,és a barátnőmtől tudom, h tetszem neki,meg nagyon látszik a viselkedésén..de egyszerűen nem tudom rávenni magam h ráírjak,és félek,hogyha nem teszem meg akkor inkább "lemond" rólam,és összejön mással:/

szerintetek mit tegyek?

(ja és bocsi,hogyha a kérdést esetleg rossz témakörbe raktam,de ezt olvasgatják legtöbben)

15l


2012. ápr. 17. 21:43
 1/9 A kérdező kommentje:
amikor egyszer beszéltünk,akkor ő írt rám..azóta nem írt:/
2012. ápr. 17. 21:44
 2/9 anonim válasza:
szerintem inkább menj oda hozzá és úgy beszélgess vele de am simán ráírhatsz mert végülis baj nem lehet belőle
2012. ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Már bocs, de ha ennyire menő a srác, akkor miért is nem veszi a fáradtságot, hogy írjon neked? Ha tetszel neki, keresni fog. Ha nem, akkor nem. Ha pedig nem ír, de mégis tetszettél, akkor egy töketlen, jobban jársz, ha nem vagy vele. Hidd el, mindig azok a csajok kellenek, akikért tenni is kellett, nem azok, akik önként jelentkeznek. De úgy is írni fogsz neki, hisz ez a mai világ, csak gondoltam leírom, hogy én nem tenném ahelyedben.
2012. ápr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én pedig úgy gondolom, hogy rá kéne írnod! Az egy dolog, hogy ciki, ha egy lány kezdeményez, de ő már írt neked egyszer, tetszel neki, akkor nem kell gyerekeskedned. Túlspilázod a dolgot, és a végén még azért nem jöttök össze mert azt hiszi, hogy egyoldalú az érdeklődés. Nagy valószínűséggel ő is azt várja, hogy te mikor keresed már. :D Drukkolok neked, írj rá nyugodtan! ;))
2012. ápr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia.Én is voltam már hasonló helyzetben,de nálam mindig győzött a büszkeségem,soha nem írtam rá,nem szólítottam meg,és valószínűleg ő azt várta,hogy megteszem.Jó tanácsot nem biztos,hogy tudok adni,esetleg annyit,hogy ha nem szeretnéd "elszalasztani" akkor tanulj az esetemből és írj rá.

Sok sikert,drukkolok nektek!Majd írj,hogy hogy ment. :)

2012. ápr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha egy nő megvárja, amíg a férfi kezdeményez, az nem gyerekes viselkedés, hanem önbecsülés, önbizalom, elvárások. Ha valaki fut a pasi után, akkor a tartása elvész, és amolyan "mai laza csajszi" lesz, akitől az _igazi_ férfiakat kiveri a víz, mert nem tudnak ezzel mit kezdeni. Azért, mert számukra elvárás, hogy a nő nő legyen, a férfi pedig férfi. Én soha életemben nem kezdeményeztem egyetlen férfinál sem, mégis élek, felnőttem, számtalan kapcsolatom volt, komolyabbak és lazábbak is, de nem vagyok még öreg. Meg lehet várni azt, aki tudja, hogy kezeljen. Ha ő ilyen, keresni fog és teper. Ha nem, akkor nem akarta igazán, csak "valaki" kellett. Ne legyél valaki. Legyél AZ, akiért küzdött. A látszat ellenére még mindig a férfi a vadász és a nő a préda!
2012. ápr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
épp ez az..hogy ő kezdeményezett,de állítólag alig mert rám írni..és most lehet h azt hiszi h nekem nem jön be,és azért nem írok neki..:'(
2012. ápr. 18. 16:33
 8/9 anonim ***** válasza:
85%-os! Veled valami nagyon nem oké, ha azt gondolod, hogy egy nőnek elvész a tartása ha keres egy fiút, aki korábban már kezdeményezett. Az is érdekes, hogy többször is a "nő" és "férfi" szavakat használod, miközben 15 éves gyerekekről beszélünk. Nehogy azt higgyétek, hogy bejön a fiúknak, hogyha mindig nekik kell minden lépést megtenni, de visszajelzést nem kapnak arról, hogy jól csinálják-e a dolgukat. Nem ilyen bonyolult dolog ez, hogy vadász, meg préda... Ez így egyszerűen nem igaz. Kölcsönös érdeklődés kell, de ha a lányok nem küldenek visszajelzéseket, egy fiú sem fog teperni értük.
2012. ápr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

szerintem irj rá!

ő már kezdeményezett de nemtudja hogy ez neked milyen volt és nem mer rádirni még egyszer. hidd el ha ráirsz és egy jót dumálsz vele akkor utána folyton rád fog irni. nekem is ez volt!!!! EZ NEM KEZDEMÉNYEZÉS CSAK EGY VISSZAJELZÉS HOGY AKARSZ VELE BESZÉLNI!! :))

2013. szept. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!