Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Csúnya vs. Szép?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Csúnya vs. Szép?

Figyelt kérdés
[link]

2012. ápr. 23. 13:18
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%

Használja a macska azt a macskabútort?

Nem merek venni, mert félek h le se tojná, és nem olcsó.

2012. ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
te vagy az?
2012. ápr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
-.-....szoktasd szobatisztaságra....de ne offolj:)
2012. ápr. 23. 13:20
 4/48 A kérdező kommentje:
igen, én vagyok....!
2012. ápr. 23. 13:21
 5/48 anonim ***** válasza:

másik kép nincs ?

ez túl fura és nem előnyös

2012. ápr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem nem egy előnyös kép. a hajad vagy oldalt elválasztva, vagy hátrafogva előnyösebben állna, és olyan mosoly, amin jobban kilátszik a fogad, szebb lenne. valamint kicsit vastagabbra is hagyhatnád a szemöldököd. ezek mind építő jellegű kritikák, remélem nem bántódsz meg.
2012. ápr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
Ha csinálnál egy értelmesebb képet akkor tudnék véleményt mondani, de ez a kép nem túl jó.
2012. ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
Esetleg egy fürdőruhás kép?
2012. ápr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
41%
Esetleg ruha nélküli fotó?
2012. ápr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
Bocs, de ebből a fotóból tényleg nem sok minden jön le. Amúgy ne várj számodra megfelelő és főleg valós választ, mert tudod, a szép nagyon relatív. Biztos van akinek te vagy a világ legszebb nője és van aki azt mondja, hogy nem kellenél neki. Ha nem akarod a kis lelki világodat elbizonytalanítani, ne tegyél fel ilyen kérdést, mert azon fogsz kattogni. Én azt mondom, első sorban te hidd el magadról, hogy szép vagy és sz@rd le mások véleményét. A fotó alapján arra az egyre jutottam, hogy te nem fogadod el magadat teljes mértékben, mert ha elfogadnád, akkor kicsit konkrétabb, élesebb képet töltöttél volna fel. Ja és nem kérdezted volna meg :-)Szerintem semmiképp nem vagy csúnya, de hát ízlések és pofonok.
2012. ápr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!