Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem birok más lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem birok más lányokat szeretni?

Figyelt kérdés
Már lassan 5éve hogy szerelmes vagyok belé! Ezt kb 3 éve tudja is, nagyon jó barátok vagyunk de nemigazán akar többet ő se, de énis félek kicsit.. Viszont más lányt nemtudok úgy szeretni! Úgyérzem csak ő az ő! Mit tegyek? Érte fáj a szivem, mást nem birok szeretni! Ne irjátok hogy az idö mindent megold mert ez nem akar bejönni.. És már nagyon jó lenne egy párkapcsolat, de más nöket se akarok átverni félszeretettel.. :( 23/F
2012. ápr. 23. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos olyan helyzetben vagy, amire a mai divatos szó a friendzone, vagyis barátzóna. Az van, hogy barátságból lehet szerelem, de szerelemből barátság nagyon ritkán, mondhatni soha. Egy nagyon jó barátság sok mindenkinek többet ér, mint egy párkapcsolat, hiszen, ha az véget ér, nem csak a párját veszíti el az ember, hanem a barátját is. Minél jobb egy barátság, annál nehezebben megy át párkapcsolatba. Emiatt megértem, hogy a lány így reagál, én is voltam hasonló helyzetben, és azóta is barátok vagyunk a fiúval.

Másrészt: 5 éve tartó reménytelen szerelem nem igazán létezik, ennyi idő alatt a józan ész már legyőzi az érzelmeket. Ami ez után marad ez nem szerelem. A rögeszme!

Ezt a szituációt is ismerem, és hidd el, tönkretesz! Elpazarolod olyan dolgokra az életed, amiknek nincs értelme, azzal, hogy arra vágysz, ami nem lehet a tied.

Legyetek inkább jó barátok, sőt, akár a lány segítségét is kérheted abban, hogy találj magadnak barátnőt. Hidd el, ha megismersz egy másik lányt, egész máshogy fogsz nézni erre a lányra.

Szóval nem az idő az, ami segít, hanem a változás. Ismerj meg másokat is, mert, ha csak őt vagy hajlandó észrevenni, soha nem mászol ki ebből.

2012. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész válaszod! Teljesen igazat írsz! Rámutattál most dolgokra amit eddig másképp láttam, remélem sikerül találnom valakit aki....
2012. ápr. 24. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!