Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen nehéz manapsgá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz manapsgá rendes lányokat találni, ennyire kevés lenne a hűséges, megértő, párját szeretni tudó, értelmes lány?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon tudnék szeretni, de sajnos nem tehetem meg, mert nincs olyan lány, aki ezt megérdemelné vagy viszonozná. Pedig egy ölelésnek is nagyon tudnék örülni már.


22/F


2012. febr. 13. 17:11
1 2
 1/20 lila nyuszi ***** válasza:

Mintha csak én kérdezném. :) Nagyrészt azért, mert otthon ülnek gondolom.


20/N

2012. febr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés fordítva is igaz: Miért ilyen nehéz manapság rendes fiúkat kifogni, akik azt értékeli, amilyen vagy és megbecsül?
2012. febr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:

ismerkedés és kitartás!

nekem összejött =) 18/f

Kitartás!

2012. febr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem vagyok szent persze, de még így inkább rendes fiúkhoz tartozom sajnos pechemre, mert azt tapasztaltam, hogy ez a típus nem nyerő a mai lányoknál.


Nincs valam inagy önbecsülésem, tehát nem vagyok az a beképzelt, nagyképű, nagydumás fiú típus, talán ezért sem vagyok elég népszerű és kelendő.


Igaz kezdeményezés is csak neten megy és pechemre többnyire az ország másik végében élő lányokkal futok össze, a táv megöl mindent, mert nem állok anyagilag jól sem a szüleim.

2012. febr. 13. 17:42
 5/20 anonim ***** válasza:

A lányok többségéhez ilyen tulajdonságokkal túl jó vagy.


Ne add fel a reményt, biztos van a közeledben olyan lány, aki értékel téged, csak még nem találkoztál vele.

Lehet, hogy holnap pont vele találkozol össze az utcán. :)

2012. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
KÉPET!
2012. febr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Hogy mért ilyen nehéz? A média azt sugározza, hogy legyen jó tested, hogy minél több ember szépnek találjon és nem azt, hogy igazából a lényeg nem a külső, hanem a viselkedés és a belső értékek. Már az iskolában is inkább az a fontos, hogy mi van rajtad, nem az amit közvetítesz. Legalábbis szerintem ez a gond, de azért véleményem szerint, azért még vannak ilyen emberek, akiknek fontos az, hogy a másik mit érez, csak nehezebb megtalálni. Az ilyen embereket valószínű nem egy buliban fogod megtalálni péntek este, ők inkább barátokkal beszélgetnek, tanulnak, filmeznek otthon, de azért szerintem nem lehetetlen. A másik meg még az, hogy szerintem ne koncentrálj ennyire, arra, hogy csak hűtlen csajok vannak, mert akkor tényleg inkább csak velük találkozol. (Van erre egy elmélet (a vonzás törvénye), ami szerint azt vonzzuk be, amire leginkább gondolunk.)
2012. febr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Amúgy szerintem igenis vonzó egy rendes, kedves srác, sőt! 18:06 voltam...
2012. febr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
18:04 vagyok: CSAK.
2012. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
amúgy ahol laksz ott nincsenek rendes lányok? nehéz elhinni
2012. febr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!