Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik barátnőm szinte már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik barátnőm szinte már férfigyűlölő, már nem tudom hogyan kezelni?

Figyelt kérdés

Egy kedves lányról van szó, elég sokat csalódott a férfiakban-alkoholista, családot elhagyó apuka, rossz párkapcsolati tapasztalatok, és ezért sajnos általánosít.


Rossz tapasztalatai részben annak is köszönhetőek, hogy eleve rosszfiúkat, buli-arcokat választott, és húzva-halasztva a szakítást, évekig szenvedett-saját hibájából is.

Nekem 4 éve van egy nagyon rendes, csendes barátom, akivel ugye hosszabb távra tervezünk...de egyszerűen nem merek erről még egy szót sem ejteni barátnőmnek, mert azonnal kiborul, el kezd kioktatni, hogy ne legyek ennyire naiv, úgyis elhagy, férfiak meghülyülnek, úgyis át leszek verve.

Legutóbbi találkozásunkor elég durván össze is vitatkoztunk, ő kezdte kiprovokálni, kb. leszidott, és butának nevezett, mert követem páromat egy másik városba.


Ti hogyan kezelnétek ezt, kezd már elegem lenni, hogy ennyire lenéz, mert én megbízok valakiben...


25/L



2012. ápr. 24. 11:57
 1/3 A kérdező kommentje:

Előre is köszönöm a válaszokat!


Ráadásul barátom nem egyszer segített neki.

2012. ápr. 24. 11:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem látta még azt a sok embert aki boldog párkapcsolatban él?
2012. ápr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, tudom, hogy ezt nem jó így leírni, de én nemigen tartok szoros barátságot a férfigyűlölő ismerőseimmel. Annyira irritál a dolog, hogy egyszerűen nem tudok mit kezdeni az ilyen nőkkel. Hiába tudom, mik azok a nyomós indokok, amik miatt ilyenek, én ezt sehogy sem tudom elfogadni.

Ráadásul nagyon korlátolt, aki a világ népességének közel 50%-át kikiáltja hülyének, bunkónak, szemétládának stb.


Ha nagyon fontos neked a barátnőd, akkor egyszer leülnék vele és megmondanám, hogy megértem, hogy az ő életében ezek történtek, de ez nem az ő élete, és legyen szíves, ne minősítgesse azt, akit szeretek, mert az nekem fáj, és nem igazi barátság, ahol rendszeresen értelmetlenül fájdalmat okozunk a másiknak.

2012. ápr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!