Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felmerült bennem a kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felmerült bennem a kérdés, manapság strandon mennyire "gáz" ha egy fiú (19) viszonylag el van látva mell- és hasszőrzettel?

Figyelt kérdés
Főleg hasonló korúak véleménye érdekel. Mi lehet a jobb: borotválni vagy csak ollóval ritkítani (és azt mennyire)?
2009. jún. 21. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Az én pasim is szőrös és nekem nagyon tetszik így.Soha nem kérném tőle,hogy borotválja,vagy ilyesmi. Szerintem férfias és vonzó, nem olyan kisfiús csupasz. De ízlések és pofonok,valakinek meg a sima jön be.

21/L

2009. jún. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ollóval olyan ázott macskás lesz, ha nagyon sok, inkább borotváld, de a hasadon azért maradhat, kifejezetten nem tetszik, de ha nem mellényként van rajtad, akkor nem visszataszító
2009. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gáz ha profi úszó vagy.

Amúgy vagy trimmelni kell vagy dauerolni...

Komolyan pedig nem gáz, hanem FÉRFI vagy és így van jól. Hagyd úgy.

2009. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

vasald ki..:D de nem.. én a hason szeretem ha van egy pici:) mellen nem annyira :S

18L

2009. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
a has szőröm hagyom mell szőröm pedig még nagyon nincs :P 17/F
2009. jún. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én a barátomét imádom..:D sztem férfias.. ne csinálj vele semmit
2009. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A viszonylag el van látva azt azt jelenti, hogy nagyon szőrős?

Azt már sokan nem szeretik, de persze normál mennyiségű szőr belefér, nem kell, hogy kifejezetten kisfiús legyen.


De ha nagyon sok van, jobb szedni, mert olyan ősember feelinges (de ez csak az én véleményem).

Ja és ne borotváld, mert akkor durva, szúrós lesz és na az az igazán gáz. Menj kozmetikushoz, az majd legyantázza, akkor idővel halványodik meg ritkul is majd. :)


20/L

2009. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vágd le! :D A hason nagyon szöxösnek tartom a szőrt... és mellen is jól mutat... :) El sem tudnék képzelni egy pasi pocit szőr nélkül... :D 20/L
2009. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hajvágógép...
2022. jún. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!