Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mell-kérdés pasiknak! Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mell-kérdés pasiknak! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nagyon vékony vagyok,ezzel nincs is bajom,már lassan kezdem is elfogadni magam ilyennek,örülök,h szép lapos hasam van,kicsi,de formás,kerek popsim,az viszont nagyon zavar,h kicsi a mellem (mint egy tininek,aki még örülne is neki,de nekem már nem fog nőni:S). A minap mondtam a páromnak,h ha összejön rá a pénz,megcsináltatom (nem akarok túlzásokba esni,nekem se tetszik,ha egy vékony lánynak medicinlabdák állnak ki a mellkasából).

De a párom azt mondta,h neki így vagyok tökéletes,ő így szeret,és nem akarja,h megnagyobbíttassam a mellem.

Van olyan,h vkinek tényleg tetszik a kis mell? én azt gondoltam,neki is jobban tetszene a műtét után(mármint ha eredetileg nagyobb lenne,akkor nyilván jobban tetszene,de nem arra számítottam,h le fog beszélni a tervemről)

Pasik,(esetleg akiknek a barátnőjéhez szintén nem volt bőkezű a természet)mi a véleményetek?


2011. jan. 18. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kis mellű a barátnőm, és nem vagyok elégedetlen. Formás, feszes gyönyörű kis mellei vannak. Imádom őket...
2011. jan. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen jó , hogy a barátod elfogadta a tested és hidd el neki , hogy így tetszel neki ahogy vagy . Én is úgy imádom a barátnőm ahogy van , és nem kívánom , sőt biztos lebeszélném róla ha bármin műtéti úton változtatni akarna .

Így tökéletes ő és te is így vagy tökéletes a pasidnak .

2011. jan. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
kis mell kis formás popsi, én azt mondom
2011. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon súlyos indok kellene ahhoz, hogy ezt elfogadjam a páromtól. Szintén a kifejezetten kismellűek közé tartozik, és igen, nekem így tökéletes. Nehezen tudnám máshogy elképzelni, és nem is biztos, hogy tetszene.

Ha emiatt valami olyan súlyos lelki válságban lenne, amiből nem tudnám kirángatni, nyilván megérteném,hogy kizárólag a saját önbizalma, és boldogsága miatt műanyagokat dugdosson a tesébe.


Megérteném, de nem értenék vele egyet. Férfiként egy semminek érezném magam, ha nem tudnám magamtól elérni, hogy a párom tökéletes nőnek érezze magát mellettem. Biztos, hogy komolyan megviselné a kapcsolatunkat.

33F

2011. jan. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én bevallom a nagy mell rajongója vagyok, de ha összejövök egy kis mellű lánnyal valószínűleg azt jelenti nem zavar. Mint ahogy gondolom, ha együtt van veled, és kijelenti neki így vagy tökéletes akkor nincs miért aggódnod.
2011. jan. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Én szeretem a pici ciciket. :D Nekem bejönnek.... sőt:D
2011. jan. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De jó, örülök, hogy így vélekedtek fiúk!

Ez most jót tett az önbizalmamnak...


Egy hasonló cipőben járó lány.

2011. jan. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

húha!:O jól megleptetek!:)

köszönöm a válaszokat!már kezdtem azt hinni,h a párom esetleg nem gondolja őszintén amit mond,de ezek szerint létezik,h egy pasi nem akar nagyobb melleket,beéri a kicsivel is :)

hogy mik ki nem derülnek?!:O....:D:D:D

2011. jan. 19. 12:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen , mi pasik is különbözünk és nem csak ösztönlények vagyunk mi sem :P
2011. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:) nem akartam senkit se megsérteni!:)
2011. jan. 19. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!