Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan kelendőek mostanáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan kelendőek mostanában a csúnya, kövér, bunkó lányok?

Figyelt kérdés

Először is szeretném leszögezni, hogy nem azért teszem fel ezt a kérdést, mert olyan nagyra lennék magammal. Én sem vagyok szép, sőt... Vékony se vagyok, egy jó 15 kg súlyfelesleg biztosan van rajtam, ha nem több. Értelmi képességeimről szintén nem mondok véleményt, mert azt szerintem nem nekem kell felmérnem.


Manapság egyre inkább azt veszem észre, hogy a srácok főként az "alja" kategóriából válogatnak. Ezen nem azt értem, hogy nekem nem tetszenek ezek a lányok, hanem tényleg igénytelenek, alpáriak, buták - és nem azért, mert nem járnak szoliba, néha elkáromkodják magukat, vagy nem tudják percre pontosan József Attila születésének idejét, hanem szó szerint büdösek, sárgák a fogaik, szőrösek (térdnadrágban meg ujjatlan pólóban szaladgálnak az iskolaudvaron, vastagszálú fekete szőrökkel), tahó módon beszélnek ("a rák egye ki a beledet te g*ci" és hasonlók, de nem csak néha), illetve nyilatkoznak az interneten, alapvető dolgokat nem tudnak, és 99%-ban még írástudatlanok is ("lessz", "othon", "eggy", "tutsz", stb.).

Tudom, hogy a kinézetéről az ember nem tehet, de ha már nagyobb darab vagyok, nem veszek fel S-es nadrágot, hogy kilátszódjon a fenekem vágása... Vagy mondjuk fürdök, fogat mosok, és leborotválom a lábam, ha már rövid szárú nadrágot veszek fel, és nem gyenge a szőrzetem...

És nagyon sok igenis jól kinéző, és igényes, tiszta srácnak ők kellenek.

A kérdésem annyi, hogy miért?


Nem megkeseredettségből írom ezt, jól működő kapcsolatom van, elfogadom magam, et cetera :) Csak egyszerűen szeretném ezt megérteni.


2012. ápr. 24. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek a szutykok kinek kellenek?Nem tartozik a témához ugyan,de neked tényleg jól működő kapcsolatod van?Szerintem ezt csak írtad :P :)
2012. ápr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem azok! Sosem voltak azok!!!!!
2012. ápr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint én élek retardált környéken (ezt eddig is sejtettem, csak nem voltam benne biztos :))

A kapcsolatomat nem fogom bizonygatni, aki hiszi, hiszi, aki nem, nem :)

NEm azért tettem fel a kérdést, mert irigykednék egy "ilyenre", csak sok példát látok a környezetemben, és amúgy is filózós alkat vagyok, így ezen sűrűn elgondolkodok - gondoltam, megkérdezek idegeneket is :)

2012. ápr. 24. 19:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jöttek be se sosem a csúnya, kövér lányok, főleg ha még bunkók, akkor pláne nem!


De egyébként sem tudnék vonzódni egy kövér lányhoz sem, akármilyen kedves is, így vagyok beprogramozva, mint ahogy sok lány azért nem vonzódik hozzám, mert alacsony vagyok.


Kegyetlen evolúció!

2012. ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azert mert erre vagy kihegyezve es ezt latod mindenutt:)
2012. ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ASOT ***** válasza:
azok lennének?? :) annyira nem vettem észre!
2012. ápr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az uj férfiideàl, mit vàrsz? Ilyenek a férfiak, inkàbb a csunya, bunko, kövér kur.vàk vonzzàk öket, ez van:(
2012. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!