Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy csúnya arcu, de vékony csajnak van barátja, de egy szép arcu, viszont kövér csajnak nincsen, és nem is probálkoznak nála?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 17:40
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
87%
Mert önbizalomhiányos és abban a hitben van, amit sugallnak neki, hogy teltebb lány nem lehet szép. Én is telt vagyok, arányosan telt, szóval mindenhol van plusz, nem csak egy helyen és sosem volt gondom a férfiakkal. Hinni kell önmagadban,ennyi a titka.:)
2011. márc. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
87%

ez csak véletlen! a szépség relatív!!!

annak a szerinted csúnya arcú lánynak nem azért van barátja,mert vékony!szerintem inkább azért,mert jó a humora,kedves,okos,lehet vele beszélgetni,stb. + a barátjának(ahogy a legtöbb normális gondolkozású embernek) nem a külső a legfontosabb!

egyébként nagyon sok átlagos testalkatú nőnek nincs párja különböző okokból,míg sok duci/sovány nőnek van,nem kell a kövérségre fogni,h vki nem talál párt magának!

2011. márc. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
44%

Pont azért mert kövér. És nem bunkóságból írom ezt.

Tudom sokan mondják hogy a külső nem annyira fontos, de ez a túlsúlyosságra nem érvényes. Ha kövér valaki akkor nem szép. Lehet lepontozni akkor is ez van.

2011. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
74%

Ez elsőnek teljesen igaza van.

Én is teltebb csaj vagyok, szintén pont formás, soha nem volt gondom a pasizással, mindig is tetszettem a fiúknak.

Viszont vannak olyan pasik, akik kikötik h már pedig neki duci barátnő nem kell... na pont az ilyen pasikat kell elkerülni. Azok még vagy túl fiatalok, vagy túl sokat képzelnek magukról.

Ezért kerestem mindig is nálam 4-5 évvel idősebb pasikat, mert azok már nem csak külső alapján, főleg nem ilyen kivetéssel hogy csak duci ne legyen, keresnek párt.

És tény hogy fontos az önbizalom és a jó öltözködés, megjelenés. Duci csaj is lehet nagyon vonzó, szexis.

2011. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
92%
Ez azért egy jó nagy általánosítás, amit leírtál. Számos ducibb ismerősöm (van köztük, aki extrán molett) boldog párkapcsolatban él, míg van több olyan vékony, csinos barátnőm, aki osszú ideje nem találja a párját.
2011. márc. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
63%

Kikérem magamnak, hogy egy teltebb lány nem lehet szép:) Én messze vagyok az idealizált nullás mérettől, de nincs okom panaszra szépség terén!

Egyébként nem látom úgy, ahogy Te, kérdező. Max, ha az a kövér lány önbizalomhiányos - senki sem kezdene olyan lánnyal, akinek önértékelési zavarai vannak.

2011. márc. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
66%

Nálunk is ez jellemző, duci barátnők pasi nélkül, még a véknyak mindegyike pasival van.

Egyszerűen azért van, mert a pasik nagy része köztük én is jobban szeretjük a vékony lányokat.

2011. márc. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
34%

Azoknak aki szerint a kövérek szépek:


http://www.youtube.com/watch?v=H9TRLyKaGFc


Szerintetek kinek tetszene az ilyen?

2011. márc. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
66%
Akkor nem így néznél rá, ha a haja más lenne és az alkatának megfelelő ruhát viselne. Tudni kell öltözködni és máris másképpen néz ki az ember.
2011. márc. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
82%

[link]


Tessék. Szerinted csúnya ez a nő? Mert szerintem gyönyörű. Pedig eléggé vastag combjai vannak és a hasán is szoros ruha van. A testalkatának megfelelő.

2011. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!