Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmből prosti lesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmből prosti lesz?

Figyelt kérdés
Egyre jobban aggódok miatta,nem régen szakított a pasijával és elkezdett utánna egyből ismerkedni egy idősebb pasival,ná1a vagy 15 évvel idősebb,a pasiba teljessen bele zúgott,de a pasi közimsert nőcsábász,felesége és gyerekei is vannak,a barátnőm egyre prostisabban viselkedik,játsza az eszét,kezd olyan lenni mint egy igaz ku,rva,ez a pasi csak kihasználja a gyengeségét és azt hogy elvakúlt,megvesz neki mindent,és be is dől neki,nem veszi észre hogy csak hülyítti és kihasználja őt,miközben otthon várja a felesége és a gyerekei,mind emelett a fazonnak vannak még csajai!Hogy lehet ennyire vak?Nem veszi észre hogy csak a pu,ncija kell neki?
2012. ápr. 25. 13:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátnőd?
2012. ápr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
20
2012. ápr. 25. 13:47
 3/17 A kérdező kommentje:
a pasi majdnem 40
2012. ápr. 25. 13:47
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha elvakult, hagyd! Úgysem fog hallgatni rád! Az kell neki, hogy a saját hibájából tanuljon! minden embernek ez kell, ez jellemépítő hatással bír! Ezektől változunk...
2012. ápr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ülj le a barátnőddel és mondd el Neki hogy mit gondolsz erről a dologról. Mondd el azt is, hogy kívülről jól látod a dolgokat, nem úgy mint ő a "rózsaszín ködből", és hogy helytelen dolog ezt tenni a fickó családjával, és hogy nem kellene olyan emberekkel ismerkednie akik így viselkednek. Nem becsüli meg se a feleségét, se a gyerekeit. Az ilyen ember bunkó és erkölcstelen! Mondd el Neki azt is, hogy megváltozott, ne k*rvázd le, csak mondd el hogy rossz irányban változott. Éreztesd vele, hogy Te ( a pasival ellentétben ) megbecsülöd és szereted őt, és vigyázni szeretnél rá, hogy ne tegye tönkre az életét. Próbáld meggyőzni erről, akár randikat is szervezhetsz Neki rendes srácokkal és reménykedj hogy hinni fog Neked, és nem hiszi hogy ellene fordultál. Ha belezúgott a pasiba, lehet hogy rossz szemmel fog Rád nézni azok után amit elmondasz majd Neki. Ha viszont hajthatatlan, hagynod kell hogy a saját hibájából tanuljon. De ha igazán jó barátja vagy, a nehéz időkben is mellette állsz, és segítesz neki a csalódás után is talpra állni. Ezt már Te döntöd el hogy mennyire fontos Neked. Szorítok! :)
2012. ápr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Amikor szakítottak akkor ott voltál mellette? Megbeszéltétek a dolgokat? Neked kéne őt átsegíteni a nehéz időszakon és helyes irányba terelni. Mikor szakítottak? Ezzel a férfivel már le is feküdt?
2012. ápr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az ő élete, szard le. Nem értem miért kell mindig belepofázni a másik életébe...
2012. ápr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

ma 13:49



Ott voltam,de elég makacs természet,amit a fejébe vesz nem beszéled le!A volt pasija is tudta már amikor együtt voltak hogy rossz írányba ment el az érték rendje!

A baj szerintem az hogy még szereti a volt pasit és most bosszút akar állni hogy lássa hogy meg van nélküle is

De közben bele szeretett ebbe a pasiba,és szerintem nehezzen fog ebből kimászni!Nem adott magána1 elég időt szakítás után,úgy érzem sírás lesz a vége

2012. ápr. 25. 13:55
 9/17 A kérdező kommentje:

ma 13:55


Mi az hogy minek??A barátnője vagyok!

Nem tudom hogy fíú vagy lány vagy e,de ha a te haverod szarban lenne és látnád hogy nagyon nem jó írányba megy akkor nem szólnál neki?Vagy 1átnád hogy egy csaj kihasználja?Te lennél az első aki azt mondaná hogy hagyd azt a büdös ku,rvát,már ha fíú vagy

2012. ápr. 25. 13:58
 10/17 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok és igen, leszarnám. Az én életembe se szól bele senki, én se szólok bele máséba.

Joga van eldönteni, hogy mit kezd az életével. Ha egy 40éves csávóval akarja dugatni magát, akkor csinálja. Nem értem miért kell mindig irányítani, meg nevelni a másikat. Nincs jobb dolgod, minthogy vele foglalkozz? Nincs saját életed?

2012. ápr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!