Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha netten prosti azt akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha netten prosti azt akarja hogy küldjek magamról képet mert írtam neki hogy nem vagyok még 18?

Figyelt kérdés
akkor szerintetek küldjek neki vagy ne :D
2011. dec. 20. 00:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne.
2011. dec. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
küldjél, lehet megtetszel neki és felárban bevállal :D
2011. dec. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ne alázd már meg magad ennyire te szerencsétlen. még a prosti is feltételeket szab neked? ez már a legalja
2011. dec. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez már durva. Még egy k.rva is feltételeket szab. Lehet ettől még megalázóbb a helyzet?

Igen, ha odakerül a sor, visszaadja a pénzt, hogy inkább vegyél belőle csokit.

2011. dec. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 menta34 ***** válasza:

Mégis hány éves vagy?


Gondoltál már arra, hogy összejössz életed szerelmével és a mostani hülyeséged miatt elcseszed? Pl. megkérdezi, hogy mikor, hol, hogyan vesztetted el? Két verzió van, vagy bevallod és mondjuk ha rádnéz mindig az fog eszébe jutni, hogy egy k*rvázó looser vagy, a másik verzió pedig, hogy nem mondasz igazat, ami elsőre a könnyebbik út és sok esetben könnyedén lenyelhető, csak azt értsd meg, hogy ezzel a hülye húzással előre kizárod magad abból, hogy később egy igaz szerelemben teljesen őszinte lehessél.


Hidd el, nem vagyok szent én sem, tudom miről beszélek.

2011. dec. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit számít az, hogy kivel vesztette el? Nehogy már emiatt automatikusan rossz embernek legyen elkönyvelve. A csajok is rengeteget hazudnak, sőt még többet is.
2011. dec. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy normális válasz volt, aztis nulláig kell pontozni.

Alja népe vagytok...

Kiskorúként még bőven nem vagy elkésve a szexszel, nehogy már azt hidd hogy gáz a szüzesség a te korodban. Majd jön egy lány akibe szerelmes leszel, mennyire másabb élmény lenne VELE megélni az első szexet.

2011. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már jött sok olyan lány akibe szerelmes voltam de 1-nek se kelletem :S
2011. dec. 29. 21:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Majd jön olyan is, aki szerelmes beléd és szüksége van rád. Érdemes kivárni, főleg ilyen fiatalon. Ha mittudomén 25 évesen még mindig nem volt senki és semmi akkor áldásom rád, menjél prostizni ha nagyon nincs más. De gondolj bele, most elmész prostihoz és két hét múlva meg betoppan az életedbe a nagy szerelem..na én ezt nevezném szívásnak.
2011. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!