Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép mese egy kitalált hercegg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép mese egy kitalált herceggel? Bővebben beljebb.

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm egy nap találkozott egy fiúval akiről mesélt is nekem. Aztán az idő folyamán egyre többször mert többször is összefutottak és egyik alkalommal hozott egy rózsát szép vöröset meg egy ücsit amit a srác kérte hogy adja át nekem. Érdeklődött felőlem és lett volna egy alkalom ahol találkozhattunk is volna de úgy tűnik nem tudott eljönni (koncertféleség) csak azért mentem el jóformán. Mondhatni szárnyakat kaptam sokkal szebb lett a világ de azóta sem találkoztam vele pedig van egy közös hely ahol gyakran megfordulunk mindketten. Szerintetek igaz vagy csak ugratott a drága barátosném? O.o :\'( 19/L
2009. jún. 22. 06:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyennel nem ugratna a barátnőd.:D Max ha megérdemled... de én bnőm tuti nem tenne ilyet, mert tudná, hogy szarol esne, mikor rájövök, hogy nincs is herceg.:D De miért ne lehetne, hogy létezzen az a herceg?:)

Azért ezt nem olyan nehéz kideríteni. Kérdezősködj a barátnődtől. Hogy milyen? Hogy néz ki? Hány éves? Mi a neve? Stb. Ha nem létezik a herceg, akkor előbb-utóbb úgyis lebukik a kérdések alatt.:)

2009. jún. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy ücsi?
2009. jún. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mindent elmondott nekem róla beleértve a kinézetét is de gyűlöl beszélni a dologról ezért nem vetem fel túl gyakran...


Az ücsi... Üdítő a kedvencemet küldte...

2009. jún. 23. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!