Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt a legmeredekebb mese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legmeredekebb mese amit beadtatok a csajnak az első randin /és elhitte?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

egyszer egy 90%-os meredekségű hegyen másztam föl.

elhitte. (amúgy igaz volt xD)

2010. aug. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hogy voltam Kubában :D ( és télleg) XD 4 órás mese...
2010. aug. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és kamu sztori? pl a nemzeti gárdában szolgálok
2010. aug. 15. 18:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Most őszintén, nekem még nem kellett semmilyen kamu sztorit kitalálnom. A való életben már jártam annyi helyen, és ismertem annyi embert, hogy legyen annyi jó sztorim, hogy ne kelljen soha kétszer ugyanazt előadni. Majd lehet, hogy egyszer oda is eljutok, hogy ki kell találni, de még nem.


26/F

2010. aug. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!