Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ciki egy 31 éves pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ciki egy 31 éves pasinak kiszívni a nyakát?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm (19 éves)összejött egy 31 éves pasival. Nem azt mondom, mert a srác fiatalos, nem néz ki 24-25 évesné többnek, de a barátnőm azt mondta, hogy ki fogja szívni a pali nyakát. Most ti mit gondoltok erröl?
2012. ápr. 25. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Azt, hogy én a magam részéről nem örülnék neki. Ebben a korban már túl vagyunk azon, hogy a kiszívott nyakunkkal villogjunk a haverok előtt. Szerintem közönséges viselkedés az ilyen.

33/f

2012. ápr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mitől lenne már közönséges, ha mind2nek jól esik, hát csinálják.
2012. ápr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Elég gyerekes így előre eltervezi és bejelenteni. Azt nem tervezi 2 hétig, hogy a "kuksiját", hogy fogja kiszívni?


Amúgy egy 30+-nak már nem nagyon fog örülni neki.

2012. ápr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
egy épelméjű ember nem szívja ki a másik nyakát. Mire jó ez egyáltalán?
2012. ápr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg a barátnődnek, hogy ez max. nyolcadik osztályban menő, utáni már halál ciki és primitív.
2012. ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na látod, ezért nem kellene egy 30 fölötti pasinak egy kis csitrivel kezdeni... meg kellene őket hagyni a saját korosztályuknak, hagy szívogassák egymás nyakát és villogjanak vele.. aztán majd évek múltán rájönnek, hogy ez mennyire gáz dolog, és elszégyellhetik magukat... soha, még ennyi idősen sem engedtem kiszívni a nyakam senkinek sem, nem értem mi a jó és poénos benne...
2012. ápr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én nemtom de én gyűlölöm hogy ilyen meg is kérdezte az egyik csajom hogy kiszívja e a nyakam? mondom ne! Megkérdezi miért? Azért mert akkor 2 hétig nem látsz....


Gyerekes és szerintem hülyén is néz ki...

2012. ápr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én azt, hogy nem tudsz helyesen írni
2012. ápr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Hogy kiszívni?
2012. ápr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
inkább a farkát szivja ki,azt még dijjazni is fogja.
2012. ápr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!