Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezt miért csinálta? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt miért csinálta? Mit akart ebből kihozni?

Figyelt kérdés

Van egy férfi ismerősöm, akivel elég jó a viszonyom, már már baráti. Néha úgy érzem, hogy vonzónak tart, mondjuk én is őt, de ennyi.

Sokszor futunk össze az úton, és köszönünk is egymásnak, ha mindketten észrevesszük a másikat.

Ma ismét találkoztunk, kétszer is egymás után. Először köszöntem neki, ahogy illik, erre másodszor megállított, hogy soha nem tudja eldönteni, hogy nem-e haragszok rá, mert néha alig akarok ránézni és ő már megszokta, hogy mindig mosolygok, ha találkozunk. Az első találkozás alkalmával talán tényleg nem vigyorogtam, de hát lehet rosszabb hangulata az embernek, nem? Vagy éppen el voltam mélázva... Mit kell mindig vigyorogni, mint a vadalma? Nem értem, egyáltalán miért volt fontos ezt megkérdezni?


2012. ápr. 25. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy kerülnek ide a tarisznyarákok? Többit vágom...
2012. ápr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Például azért, mert tetszel neki és azt gondolja vagy reméli, hogy ez kölcsönös.

Aztán ha nem úg viselkedsz (pl. nem mosoloygsz rá), akkor ez elbizonytalanítja.

2012. ápr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!