Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma este (ha minden igaz)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma este (ha minden igaz) talizunk végre. Hogy viselkedjek? Miről beszélgessünk? Milyen cuccban menjek? Hányra "kelljen" hazamennem?

Figyelt kérdés

Pár hete felvett msn-re egy látásból ismert srác. Nekem nagyon bejön:) és ő is adott jeleket (bár nem mondta - akárcsak én:D). Sokat msneztünk, és szóba jött, hogy talizhatnánk. Úgy néz ki, hogy ma este 6-7 óra körül végre talizunk. Mivel pár utcányira lakik, csak sétálni megyünk itt az utcákba. Kb. mikor sötétedik? Mikorra érjek haza? Nem akarok túl sötétben kettesben lenni vele, mert annyira azért nem ismerem... Hogy viselkedjek a talin? Mi legyen a téma? Mikről beszélgessünk? És milyen ruhát vegyek fel?

16/L (a srác 16/F)


2009. jún. 22. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

NE öltözz ki túlságosan...ne vegyél magassarkut viszont vékony cuccokban legyél...(fázzál) ha van annyi esze akkor odaadja neked egyik ruhadarabját:D

téma..hát...amit nem tudsz róla azt derítsed ki...le bombázzad kérdésekkel de kérdezősködj...ő is had kérdezzen...viselkedj nyugodtan akármennyire is nehéz...8-ra sztem sötétedik már simán...úgy 9-re sztem érj valahogy haza:)

sok sikert:D

2009. jún. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ma hideg van, farmert és kardigánt :) Nem szabad megfázni egy pasi miatt, őt valószínűleg úgyse a ruhád érdekli, hanem ami alatta van, úgyhogy nem számít mi van rajtad :)

Legyél kedves és mosolygós. :)

A téma teljesen mindegy, de már ismered, hiszen msn-en sokat beszéltetek, hát olyan témáról kéne továbbra is.

9-kor még épphogy világos van, de szerintem ez a megfelelő időpont hogy haza menj. Esetleg elkísérhet. De javasolhatnál egy közeli kávézót vagy valamit, mert 2 órán keresztül szerintem akkor is hideg lesz sétálgatni.


Befejezni meg úgy érdemes, hogy megmondod, hogy nagyon örülsz hogy találkoztatok, jól érezted magad, finom volt a süti, vagy amit ettél, de már várnak otthon, megígérted hogy nem mész haza későn. És reméled még lesz folytatás, mert jól esett hogy milyen kedves volt veled a pasi. Ezek után valószínűleg haza kísér :)


Jó mulatást :)


30/N

2009. jún. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Én is 9 órára gondoltam. A ruhát meg jó, hogy mondod, jó ötlet, hogy fázzak.:D Majd azért beöltözök... de kicsit lehet füllentek, hogy fázok.:P Hogy kiderítsem, mennyire rendes.:D Köszi nektek! Remélem jól sikerül majd.:)
2009. jún. 22. 09:40
 4/9 anonim ***** válasza:
egyszerű: viselkedj természetesen, öltözz úgy , ahogy szoktál.
2009. jún. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, Te hogy vagy vele, de én ilyen izgis alkalmakkor nem szoktam tudni természetesen viselkedni.:D:D Öltözködni, azt valószínűleg úgy fogok, ahogy szoktam, csak majd kiválasztom azok közül a legjobb szerkómat.:P:) Köszi!
2009. jún. 22. 09:55
 6/9 anonim ***** válasza:

azt nem "tudni" kell, ez nem egy szerep, ez te vagy. a természetes viselkedés, olyan, ahogy otthon viselkedsz.

az első randinál, találkozásnál azért nem szabad szerepeket játszani, mert ha komolyabbra fordul a kapcsolat, akkor egy idő után akaratlanul is előjön a természetes éned, és nem játszol szerepet. a srác meg csak néz, hogy mi van veled, miért változtál meg. a szakítások zöme ezért történik, mert sokan játszanak szerepeket.

2009. jún. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De arról én nem tehetek, hogy más vagyok, ha zavarban vagyok.:/ Itthon tök sokat beszélek, meg jó fej vagyok. De ha valaki kevésbé ismert személlyel vagyok, akkor általában csendes vagyok...:S Tudom, hogy ez nem jó, de nem tudok vele mit csinálni. Próbálok jó fej lenni, de azt megérezné, ha erőltetem. Sajnos lassan oldódok, úgyhogy első talin még nem biztos, hogy a természetes énem leszek.:( És ez ellen nem tudok tenni. Ez van.
2009. jún. 22. 10:52
 8/9 A kérdező kommentje:
De ha tudsz valamit tanácsolni, hogy magamat tudjam adni, akkor mondhatod.:D
2009. jún. 22. 10:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Tartsd szem előtt, hogy nincs tétje a dolognak. És nem is kell folyton beszélni. Miért baj az, ha csak csendben sétálgattok? Szerintem az is nagyon jó. Vagy azon is jókat lehet nevetni, ha valaki vagy mindketten zavarban vagytok.. :) Be is vallhatod, hogy zavarban vagy. Majd ő is mondja hogy ő is. Na és? :) Nagyon izgi :)


30/N

2009. jún. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!