Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zaklat egy fiú nem tudom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklat egy fiú nem tudom hogy hogyan rázzam már le magamról, mit tegyek kihez forduljak?

Figyelt kérdés
iskolába járok még,szinte év eleje óta rám van mozdulva egy fiú,pedig semmi kihívó vagy bármi mást tettem volna hogy ezt csinálja.Komoly párkapcsolatom van már 9 hónapja,először a fiúmnak szóltam de ő még nem tudott túl sokat csinálni csak facen beszélt a sráccal meg tanácsot adott hogy mit tegyek,a múlthéten már majdnem megverte viperával is csakhát a zaklató srác nem volt ott a megbeszélt helyen.Már a fiúnak az osztályfőnökévvel és anyukámnak is szóltam hogy csináljanak már valamit,de semmit sem ér.Mit tudnék még tenni?Ha bejönn az osztályba akkor nem foglalkozok vele de akkor se hagy sőt már barátnőmet se hagya békén.

2012. ápr. 25. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
hangfelvételt kell készíteni arról ahogy zaklat de csak utcán mert az közterület és akkor nem tud azzal jönni hogy sérted a személyiségi jogait a hangfelvétellel meg a rendőrségre kell menni és távol tartást kell kérni
2012. ápr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy csináljon úgy, mint a festék és kopjon le
2012. ápr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!én hiába mondok neki akármit mint ha else jutna hozzá,olyanokat is terjeszt hogy én majd az övé leszek meg hogy én oda vagyok érte
2012. ápr. 25. 20:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Legyél következetes,ha zaklat rúgd tökön.Egy idő után majd rá jön h minden zaklatás egy tökön rúgással jár.
2012. ápr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem is volt hasonló eset.Olyan 17 éves lehettem,jött egy új srác az osztályunkba,alapból elég ijesztő volt a srác,a viselkedése,meg minden,fegyvergyűjteményük is volt azt hiszem és teljesen rám szállt.Ha szünetben zenét hallgattam,kitépte a fülemből a fülhallgatót,hogy beszélgessek vele,meg hívogatott otthon,nagyon sokszor bepróbálkozott,még eljött edzeni is oda,ahova én jártam.Gerelyt hajítottam annak idején és ő is elkezdte csinálni,ami ha visszagondolok,elég ijesztő,hiszen ha úgy dönt,hogy ha nem leszek az övé,akkor másé se legyek,itt elég könnyen elintézhetett volna,de szerencsére kb 2 hét után feladta a sportot...komolyan féltem már tőle...elküldtem szépen,utána bunkón...végül valahogy felfogta,hogy nem akarok tőle semmit,nem tudom,mi történt,talán valamiért kiszeretett belőlem.Nekem még barátom sem volt akkor,aki le tudta volna állítani.Azt is hallottam,hogy az előző sulijában más lányokkal is ezt csinálta.

Én is a rendőrségen gondolkodtam,de szerencsére nem fajul idáig a dolog.Sajnos az ilyen embereknél nem segít az,ha elbeszélgetsz velük normálisan,mert valamiért nem fogják fel,hogy nem érdekelnek téged.Én nem vagyok az erőszak híve,de lehet,ha a barátod ráijesztene kicsit,akkor békén hagyna a srác (nem kell laposra verni,csak ijesszen rá).De mást sajna nem nagyon jut eszembe.

2012. ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hangfelvételt magánterületen is készíthetsz, a beleegyezése nélkül, és az felhasználható az eljárás során. Megverni nem sok értelme van, attól az ilyen nem áll le (csak lejön a bőr az öklödről). Rendőrség talán megoldja. Ha nem, akkor lehet fegyelmezni "jogos önvédelem" címszó alatt.
2012. ápr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!