Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy beszélhetném rá a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszélhetném rá a páromat? (bővebb lent)

Figyelt kérdés

Párommal le szeretnénk feküdni 1 év után,de óvszer nem stimmel,a tablettát meg ellenzi,mondván sok a mellékhatás,hormonok,stb :/ Hogy győzzem meg róla hogy legalább kipróbáljuk?Ráadásul nem is neki kellene szedni,csak szerinte furán fogok tőle viselkedni :/ Ötletek?

18/L



2012. ápr. 25. 23:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

ez egy retardált p*cs-.- furán fogsz töle viselkedni looool

hagyd el még ma :D


mi az hogy az óvszer nem stimmel?

2012. ápr. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Allergia vagy mi.Én nem bírom :(
2012. ápr. 25. 23:49
 3/24 anonim ***** válasza:
56%
gumi allergia ?:s
2012. ápr. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
A kérdésre koncentráljatok már légyszi,ne a gumin akadjatok fenn.Kösz
2012. ápr. 25. 23:51
 5/24 anonim ***** válasza:
használj tabit nem kell tudni arola :D aztán támadt le-.- de am csak simán dughatok is nem lesz baba -.-
2012. ápr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%

van ilyen....

mint ahogy van, hogy a másik spermájára allergiás valaki...


mi lenne, ha nem mondanád meg neki, és el kezdenéd szedni? 2-3 hónap alatt védett leszel

2012. ápr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
beveszed a tablettát, aztán rámászol és közlöd vele, hogy bevettem bibibiiii utána már csak nem ellenkezik :)
2012. ápr. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Persze...Csak ha nem tudja hogy védve vagyok,addig csak max petting...Vagy egy harmadik módszer,de olyat nem tudok.Van valami kényelmesnek mondható,nem túl bonyolult módszer?Valaki?
2012. ápr. 25. 23:53
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy nem akar lefeküdni veled? Oké, ez hülyén hangzik, de mégis?

Az én párom sem szeretné, ha bogyókat szednék a hormonok miatt, de nálunk bevált a gumi. Szerintem ha összeköltözünk, lehet mégis az lenne belőle, de legalább tudom, hogy az egészségem miatt mondja, nem hülye indokkal. De ha egy 18 éves le akar feküdni a barátnőjével, szerintem kicsit kreatívabb lenne, ha ki kell találni a védekezést. Vannak a hormonmentes cuccok, a pharmatex, de azt hallani, nem biztonságosak.

2012. ápr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
egyébként mi az ő ötlete/javaslata a szexuális kielégülésetekre?
2012. ápr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!