Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérhetem a páromat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetem a páromat hogy válasszon köztem és a "barátja" közt?

Figyelt kérdés
Torkig vagyok hogy a barátom folyton ugrik ha fütyül neki az a munkakerülő, ráadásul le is huzzák pénzel a haver is meg annak családja is, holott, egyidősek, és nehogy már a családja is tőle kérjen miközben a fia is ennyi idős csak anna büdös a munka.Ráadásul az én barátnőm szerint fejre is állhatok akkor sem fog változni ha csak nem kérem meg hogy válasszon.
2012. márc. 20. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze. De a barátot fogja választani. Akkor is ha az egy idióta.
2012. márc. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ÁÁ rájöttem nem fogok tőle ilyet kérni, nem tehetem meg. sajnos így van..
2012. márc. 20. 22:29
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez nem lenne korrekt dolog tőled! Én is a barátomat választanám, mert csajt lehet találni, de legjobb és igaz barátot nagyon nehéz!


24/f

2012. márc. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ha nem mondasz semmit akkor egy h.ülye pics@ vagy mint a többi idióta lány aki benne marad ilyenben aztán sírrrí!


Ha nem akarsz ilyen lenni, és nem akarsz évekig sírni, akkor megmondod neki a következőt!


"Választhatsz drágám, vagy ugrálsz a munkakerülő, sötét haverodnak és vele fogsz d-ugni, vagy én is fontos leszek neked és választod a p-uncit akit szeretni is fogsz?? ha nem akkor nyitva az ajtó és húzhatsz a f@szba"

2012. márc. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

az a baj hogy félek, félek hogy kiközösítenék a abrátomat, ő lenne a beképzelt s*gfej, akkor is ha nem szól hozzájuk akkor is ha nem add kölcsön, nem hiszem hogy puhány lenne a barátom, de ezek fekete sötét kisemberkék :'( nem lehet őket levakarni.

Na meg z hogy a 2 hsz a barátot választaná, hisz nehéz igaz barátot találni,akkor közlöm hogy ő nem igaz normális barát hanem csak egy kis b*** aki kihasználja a barátomat hívja bulizni és akk mindent a barátom fizet

2012. márc. 20. 22:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne túl etikus dolog megkérned, hogy válasszon, viszont megpróbálhatsz beszélni a fejével, hogy figyeljen már oda, ne hagyja lehúzni magát.
2012. márc. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézd, az utolsó válaszod alapján ez egyértelmű kihasználás. Ez nem barátság, ez kihasználás. Nézd én is a barátot választanám. A barátot. De nem azt aki élősködik rajtam. Nem tudnád felnyitni a szemét?
2012. márc. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam szépen csúnyán, azt mondja " na ezútán más lesz" de nem, egy telefon hívás jössz ide, gyere már siess és még azt is mondtam mi az hogy ő fütyül a barátom pedig ugrik...neki talán nincs lába vagy mi?
2012. márc. 20. 22:47
 9/10 anonim ***** válasza:

22:38 vagyok.


persze lehetne kompromisszum, de a kérdező kedves f@sz párja maximálisan sz@rik a párjára azaz rá!


ez nem az h kit válasszon!!


ha nem esett le még eddig akkor most essen le h ő már választott, és a f@sszopó haverját választotta, te meg f@rkának a lenyugvásához kellesz!


azon is gondolkodnék a helyedben h "ágyő nagyő"

2012. márc. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
vond meg tőle a szexet, mondjad dugja a f@szát a konnektorba ha fontosabb a hülye barátja mint te...
2012. márc. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!