Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Kipróbálnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kipróbálnátok egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Legalább egyszer is intim kapcsolatot, vagy mennyire ellenkeztek az azonos nemű ilyen testi érintkezéstől?

Az gond, ha én 14 évesen simán kipróbálnám ha lenne olyan, akinek tetszek, meg vissza is működik a dolog?

Tudom sok kérdés ez így egyszerre, de remélem válaszoltok rá


2012. ápr. 26. 06:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Első kérdésre: fúj, soha.

Màsodikra: nekem nem gond, biszex vagy leszbi hajlamaid vannak. Az majd kiderül később, hogy mennyire. Ha neked nem gond, remélhetőleg másnak sem. De ez majd később kiderül meg kialakul:)

2012. ápr. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szeretnék majd gyereket egy férjjel, de valahogy kicsit irtózok a férfi nemi szervvel. Nagyon remélem hogy csak átmeneti állapot ez! Fiúval csók nem lenne gond, de több nem. Nem akarok leszbikus lenni...
2012. ápr. 26. 07:14
 3/6 anonim ***** válasza:
14 évesen ezzel nincs különösebb gond. Nekem is réges-régi van lány haverom, aki 14-15 évesen viszolygott a férfi testtől. Jelenleg 25 és 5-6 éve van pasija és ok nála minden.
2012. ápr. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi. 14 évesen én is rosszul voltam még a férfi/fiú test gondolatától is. Ahogy 12 éves koromig a csókolózást is undorítónak ítéltem. Idővel érik, változik az ember. Még koránt sem biztos hogy leszbikus leszel. Az viszont hogy majd gyereket akarsz, meg férjet egyszer, az egyelőre csak egy kislánykori terv. Vágy még nincs mögötte. Lehet hogy a lányokhoz is a kíváncsiság hajt, talán jobban bízol lányokban mint fiúkban. Valószínűleg ha most nem viszolyogsz a lányokkal való intimitástól, akkor később sem fogsz, de az még simán lehet, hogy egy, kettő vagy három év múlva már a fiúktól sem fogsz.
2012. ápr. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kislany3 ***** válasza:
en kiprobalnam egy lannyal,kivancsisagbol,meg amugy is,sztem izgato a gondolat,kinyalni egy lanyt hmm de jo lenne,ki tudja jobban h mire vagyik egy no,mint egy masik no :D (amugy van pasim,es boldog parkapcsolatban elek)19L
2012. máj. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus, talán.
2012. szept. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!