Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről beszélgessek egy lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Olyan idegesítő, hogy nem tudok mit kérdezni. Van pár mentőkérdésem kínos csendekre, de amúgy 20 perc után kifújt. Ugyanez neten/facebookon/msnen is. És nem egyszer hallom, hogy buszon végignevetik az 1 órás utat előttem/mögöttem. Probálom beszéltetni, de egyszerűen nem megy. Ott van például a filmek. Megkérdeztem mi volt nem-e tud egy jó filmet, erre mondott egyet. Persze, válaszolt, de akkoris. Vagy hogyan kell ezt csinálni?
2012. ápr. 22. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szépirodalom, költészet, képzőművészet, politika, történelem, szociológia, politológia... mondjuk ezekről nem minden lánnyal lehet beszélgetni. De amelyekkel nem lehet, azokkal nem is érdemes.
2012. ápr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát pl.a hüvelygombáról... :p

Na de komolyra véve ez kéne jöjjön, ha egymáshoz illőek vagytok, viszont a kínos csend épp arra figyelmeztet, hogy olyan csajjal, akivel nincs témád ne is nagyon erőltesd a dolgot. Vagy persze te van nagyon béna, vagy nincs humorérzéked....

De inkább az elsőt gondolnál igaznak, hogy a partner nem megfelelő... Tudod egy párbeszédhez minimum 2 személy kell :P

2012. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Találj közös pontokat. Olyanba kérdezz bele, amiről tudod, hogy érdekli (ha ismered annyira), vagy ami téged tényleg érdekel. Olyan dolgok iránt érdeklődj, ami téged eleve érdekel, és nagy valószínűséggel őt is.

Ha csak színleled az érdeklődést, és valójában csak az jár a fejedbe, hogy összejöjj vele, akkor nem fog menni, valódi érdeklődésnek kell lennie. Ha olyanba tudsz belekérdezni, ami téged tényleg érdekel, és őt is, akkor nem kell erőlködnöd, mert akkor tudsz tovább kérdezni, vagy odaillőt mondani. Attól is függ minden, hogy mennyire ismeritek egymást stb., de ha téged az érdekel, hogy van-e barátja, akkor kérdezd meg tőle azt. Tudd, hogy mi érdekel téged vele kapcsolatban. Nem kellenek a kerülőutak meg a trükkök... a másik figyelembe vétele kell. És ha még túl meredek lenne egy ilyen kérdés feltevése, akkor lehet udvariasan vagy finoman feltenni, de alapvetően nincs olyan, hogy ne lehetne valamiről beszélni, ha normálisan, őszintén próbálod. Szerintem.

2012. ápr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!