Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Beleszerettem a barátom legjobb haverjába

Figyelt kérdés
A barátommal kb 1 hónapja vagyunk együtt,viszont a haverjába már kb. fél éve bele vagyok zúgva,ő viszont szeret egy csajt,gondoltam ha összejövök a barátommal akkor elfelejtem őt,és a barátomat is szeretem,de azt a srácot jobban

2012. ápr. 26. 12:59
 1/7 tetro ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
most leszek 18
2012. ápr. 26. 13:14
 3/7 tetro ***** válasza:
kedves, ennyi idősen már azért már nem így kellene kezelni a dolgokat. ha szerelmes vagy valakibe, akkor nem muszáj összejönni mással. főleg nem a legjobb barátjával, mert végül mindenkit meg fogsz sebezni.
2012. ápr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem tervezem,hogy feltárom az igazságot mindenki előtt,mert így legalább a barátom boldog.
2012. ápr. 26. 13:20
 5/7 anonim ***** válasza:
De nagylelkű vagy, hogy boldoggá teszel egy embert azáltal, hogy te boldogtalan vagy. Nem gondolod, hogy előbb-utóbb észre fogja venni a barátod, hogy nem ő neked az igazi? Úgysem tudod magad megjátszani folyton... ha igazán boldognak akarnád látni, akkor hagynád, hogy találjon magának egy olyan lányt, aki viszont tudja szeretni és nem más után ácsingózik. 18 évesen ez már nem kellene hogy gondot okozzon.
2012. ápr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

szakíts a barátoddal

és aki pedig tetszik neked annak mond el mit érzel.

szerintem ez a legkorrektebb mindenki számára.

2012. ápr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem a legviccesebb megoldás ha elmentek egy buliba a barátoddal ahol az a csávó is ott van és rámászol. DE nagyon nyomulósan és erkölcstelenül, azt nem garantálom hogy jól fog elsülni a dolog , de biztos izgalmas lesz :D
2012. máj. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!