Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb lánybarátnőmbe! Most mi legyen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy belezúgtam a legjobb barátnőmbe. Elmondani nem szeretném neki, viszon ez nagyon rossz érzés, hogy tudom, hogy ő a mostani barátját szereti. Nem kerülhetem a társaságát, hiszen jóban vagyunk és kicsit feltűnő lenne, hogy kerülöm. Mi legyen most? Voltatok már ti is ilyen helyzetben?


18/f


2011. aug. 18. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Voltam. Elkerültem. Ha megkérdezte miért, hát elmondtam. Jobb volt ha nem látom, mert ha láttam csak szenvedtem. 29/F
2011. aug. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Belegondoltam... Azért még mindig jobb, mintha a fiúbarátnődbe szerettél volna bele...


:-D Pedro

2011. aug. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
xD Hát az sosem következik be.
2011. aug. 18. 07:44
 4/5 anonim ***** válasza:
az első válaszolóval értek egyet. kerüld. rákérdez, elmondod.
2011. aug. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dottorre ***** válasza:

Ennyi idős korban ezek a dolgok még változnak pár hetente-havonta. Majd elfelejted, szerintem ne kockáztasd meg, hogy elmondod, aztán vége lesz a baráti kapcsolatotoknak. Persze van esély az ellenkezőjére is, de nem gondolom, hogy sok, ha neki van egy párja akit szeret. Inkább várj türelemmel, majd el fog múlni ez az érzés, ha beleszeretsz másba, ami ebben a korban azért elég hamar szokott jönni.


25F

2011. aug. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!