Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tesz folyton megjegyzést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesz folyton megjegyzést egy ismerős férfi a súlyomra?

Figyelt kérdés

Látom, hogy végigpásztáz a szemével, akárhányszor találkozunk, de a végén mindig az jön ki belőle, hogy milyen vékony vagyok! Pedig van fenekem, mellem, csípőm, csak lapos a hasam és vékonyak a combjaim, de arányos vagyok, legalább is más szerint.

Na jó, tényleg vékony vagyok, vagyis lehetnék több is, 169 centi és 52 kg, de ez a fajtám, sosem voltam több 55 kilónál, de inkább a jelenlegi körül mozgok. Tehát nem olyan nagy szám ez, lényegében mindig ilyennek láthat, de már évek óta ezt játssza velem. Egyébként még csak barátok sem vagyunk, csupán közelebbi ismerősök.


2012. ápr. 26. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsi a szókincse.
2012. ápr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"de a végén mindig az jön ki belőle, hogy milyen vékony vagyok!"


Ezt mondja, vagy csak gondolod?

2012. ápr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Természetesen úgy értettem, hogy ezt mondja. Tehát pl. "Te egyre vékonyabb vagy", vagy "Nagyon vékony vagy, vagy csak a hajad miatt látom úgy?", "Már megint fogytál". Na szóval így értettem. Egyébként nem kicsi szókincse, ügyvéd :-D
2012. ápr. 26. 13:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Simán csak tetszik neki az alakod.

Mint az oviban, a kisfiúk azt a kislányt verik meg, aki tetszik nekik:D

2012. ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De hát egy komoly férfitól nem várná az ember ezt a fajta viselkedést! Legközelebb már rákérdezek, hogy sosem leszek elég jó neki? Nem mintha arra hajaznék... hátha észre veszi magát. Mondjuk egyszer már szóvá tettem neki, hogy nem tudja megállni, hogy ne tegyen megjegyzést rám? Erre kb. fél évre hanyagolta a témát, de most újrakezdte :-D tényleg mint az oviban :-D
2012. ápr. 26. 14:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert hagyod.


Kérd meg szépen, hogy hagyjon békén a súlyoddal, mert nem tartozik rá.

2012. ápr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mint látod az előző kommentemből, már kértem rá, persze nem ezekkel a szavakkal, hanem ahogy leírtam, de újra elővette a témát. Igazából az zavar az egészben, hogy közben meg pont nem úgy néz rám, mintha annyira nem tetszene neki a látvány.
2012. ápr. 26. 14:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy erzi, hogy zavar es direkt bosszantani akar. En is csinaltam ezt egy ideig suliban egy ducibb lannyal, jo moka... :D
2012. ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!