Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek, a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek, a barátnőm utál!?

Figyelt kérdés

(Biszexuális lány vagyok)Tegnap este egy buliban voltunk a legjobb barátnőmmel, és még pár osztálytárssal. Ott volt az a lány, aki már rég bejön nekem. A barátnőm nagyon akarta már hogy táncoljunk. Odajött hozzám a lány, akibe bele vagyok esve, és félrehívott, majd megcsókolt, és jó sokáig még egymással voltunk foglalkozva..... Ezt a barátnőm is látta szerintem. Majd ma délelőtt szóba se állt velem. Nem elég, hogy alig foglalkoztam vele, de még el is húztam a csíkot :/ mit tegyek hogy kibéküljek vele? Már 4 éve legjobb barátnők vagyunk, és most ki nem állhat!!!!! Rám se néz, ha pedig még is akkor rosszallóan. Annyira rossz érzés hogy emiatt a hibám miatt tönkretettem a barátságunk. Jah és nem is tudta hogy bisexuális vagyok.. régebben mondogattam neki sokszor hogy milyen jól néz ki az egyik csaj a suliból, megkérdezte hogy leszbi vagyok-e, de mondtam neki hogy ilyen hülyeségekre ne is merjen gondolni. Szóval ha úgy vesszük hazudtam is neki! Alig tudtam aludni a bűntudattól! Kérlek segítsen valaki, hogy mit mondjak neki hogy újra barátnők legyünk!

17/L


2012. ápr. 26. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Bizonyára ne féltékenységből haragszik rád, hacsak nem bi ő is titokban.

Mivel valszeg nem, így azt kell mondjam, eléggé prűd a csaj, hogy egy ilyen kis dolog miatt képes felborítani egy barátságot. Hívd fel, és beszéld meg, mondd el neki, hogy te biszexuális vagy, de ő a legjobb barátnőd, és hogy nem amiatt voltál vele, mert bejön, hanem mert tényleg jó barátok vagytok, és hiányzik...szóval mondd el az igazat, ködösítés nélkül. Ő van megsértődve, szóval jobb, ha te hívod fel.

2012. ápr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan jó barátnök voltatok el kell,hogy fogadjon olyannak amilyen vagy.Próbálj meg valahogy beszélni vele.Ha ez nem jön be akkor nem is volt igaz barátnő ha ilyenért megharagszik.
2012. ápr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó tény, hogy nem volt szép dolog, amit cisnáltál, de azért ez sztem nem olyan nagyon nagyon gáz :) Sztem mondd el neki h bocsánatot kérsz és sajnálod és legközelebb nem fogod leszarni ha már együtt mentek el bulizni... ennyi, sztem ha igazi barátnőd meg kell h bocsásson, mindneki hibázhat!
2012. ápr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem jön be egyáltalán a barátnőm :)

Felhívtam... csak másodszorra vette fel.

Azt mondta, rosszul érzi magát, hogy nem mondtam el neki, mert ez azt jelenti hogy nem vagyunk elég jó barátnők hogy megbeszélhetnék mindent. Sokat nem beszéltünk, de az is kiderült, hogy féltékeny a lányra. Mármint nem abban az értelemben, hanem abban hogy úgy érzi többet foglalkozok vele mint velem. (mert ma sokat voltam annak a lány közelében és flörtölgettünk is)

Szóval! Azt hiszem megbocsájtott... remélem :)

2012. ápr. 26. 15:51
 5/6 anonim válasza:
Mond meg neki, hogy fogja a lányt úgy fel, mintha pasid lenne. És ezentúl légy mindig őszinte.
2012. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mostantól biztos az leszek! Együtt vagyok azzal a lánnyal, és úgy tűnik nem zavarja. Egyikőjüket se hanyagolom el. Persze nem a barátnőm előtt enyelgünk, mert az mástól engem is nagyon zavarna :) Ők is jól kijönnek egymással. Örülök hogy minden rendben van!
2012. ápr. 28. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!