Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem túl korai még ez ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl korai még ez ilyen korban? Normális, hogy aggódom érte?

Figyelt kérdés

Szóval a barátnőm 11 éves,én már 12 vagyok,lányok vagyunk. (Ő augusztusban tölti a 12-t.)Az a helyzet,hogy neki lett egy barátja...2 napja tart a kapcsolatuk,de olyan szinten,hogy a fiú virágot vesz,együtt ebédelnek,flörtölnek,ölelkeznek,csókolóznak...( ő mondta.)És ma mondta,hogy holnap ott alszik a barátja.Ettől kicsit megijedtem,mert őszintén nem szeretném,ha...khm...tudjátok,mit csinálnának.Mert a fiúból én kinézem,annak nem egy barátja volt,és Ő is 12.

Normális,hogy aggódom érte?Persze tudom,hogy az ő élete,meg minden,de ez nem túl korai még?Nem vagyok túl aggódós?

A (normális) válaszokat előre is köszönöm...



2012. ápr. 26. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De, korai. Szülei nincsenek?
2012. ápr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De, nagyon nagyon is korai... A szülei ezt megengedik?
2012. ápr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Eszméletlen korai. És azt hiszem, hogy nem is teljesen normális. A szüleim engem ilyen idős koromban abszolút nem engedtek volna el egy fiúhoz aludni - hozzáteszem, eszembe sem jutott... Nincs hová sietni, hiszen 11 évesen még gyermek!!! Nem véletlenül aggódsz, jól látod, hogy ez így nem jó.
2012. ápr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
46%
Hát ha megtudnám,h ilyet csinálna a gyerekem (nincs,fiatal vagyok)akkor jól felpofoznám,és csak 18 éves korától engedném pasizni
2012. ápr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

És a lány szülei tudnak arról, hogy mire készül? Nem lehet, hogy a barátnőd csak menőnek akart tűnni és kamuzott? :)

Ha igaz a sztori, csak gratulálni tudok a kedves szülőknek.

Egy 11 éves lány még igenis gyerek. Nem vagyok maradi típus, de azt iszonyatosan korainak tartom, hogy egy gyereklány 11 évesen veszítse el a szüzességét.

Remélem, csak füllentett a barátnőd és egy szó nem igaz abból, amit az együtt alvásra vonatkozóan mondott.


27/L

2012. ápr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
korai de én a mai világban nem lepődöm meg ezen. Pár év és megbánja ezt a barátnőd. A szülei engedik neki? Miaz hogy ott alszik a barátja. Lányom lenne úgy észhez téríteném
2012. ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
borzasztóan korai, és jó is hogy aggódsz érte, reméljük te nem tervezel ilyet még jó ideig. hülye ha le is akar vele feküdni... sőt nála se kell aludni... beszéld meg ezt a barátnőddel mert különben lehet hogy nagyon rosszul fog elsülni a dolog
2012. ápr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mus musculus ***** válasza:
Nemcsak te tartod korainak, a törvény is, nem véletlenül 14 év lett a legalitás korhatárának nyilvánítva. Ha más nem, legalább ennek tudata hasson rá! Az pedig, hogy a "kapcsolat" egy hetes sincs, méginkább tetézi a brutalitást, nevetségesen kevés idő. Fiatalon érés ide vagy oda, mondjon bárki bármit, egy 11 éves gyereknek még bőven van hová érnie, nem ismerheti sem a saját testét, sem a partnerét eléggé és a szexuális tájékozottságán is lehetne mit csiszolni. Kérdező, légy minden erővel a barátnőd lebeszélésén!
2012. ápr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom,hogy az anyja tud-e erről és én nme nagyon tervezem,hogy 16 év alatt veszítsem el a szüzességem...nekem az a minimum korhatár...
2012. ápr. 26. 19:52
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: Rajta vagyok...;)
2012. ápr. 26. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!