Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Merjek közeledni a fiú felé?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek közeledni a fiú felé? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki egyszer oda jött hozzám a buszon beszélgetni. De nekem aznap minden bajom volt(megvolt, tesiórán leestem a szekrényről és meghúzódott a csuklóm...a többit nem részletezném, nem is ez a lényeg)

Nem voltam valami kedves vele, tudom hiba volt, nem kérek leosztást.

De azt hallottam, hogy tetszek neki, meg mindig tök kedves így előreenged az ajtóban, mosolyog rám...stb

Facebookon megtaláltam, hosszas keresés után.

Merjem bejelölni?

Odamenni már nem nagyon tudok hozzá, mert most érettségizem és nekünk már nem kell menni suliba.szóval nem fogom már látni a buszon.

de ha bejelölöm akkor megpróbálnék majd ráírni, beszélni és elhívnám talizni.

Szerintetek lehet esélyem nála? Meg ez a facebookos bejelölés jó ötlet??

kérlek segítsetek, mert nagyon tanácstalan vagyok


2012. ápr. 26. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Jelöld be,írj neki,kérj bocsit,mondd el,hogy rossz paszban voltál,a többi meg úgyis megy magától,ha még érdekled.
2012. ápr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

merjed bejelölni?

hát ahhoz tényleg óriási bátorság kell...

2012. ápr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!