Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lehetek vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lehetek vagy csak fellángolás? Mit tegyek a helyzettel? Egy honapja kezdődött körülbelül, mikor felállványozták a házunkat. Mikor délelőtti sétára mentem a kisgyermekemmel rám köszönt Ő! Huhh nagyon megtetszett.

Figyelt kérdés
Teltek a napok folyton nézte mikor megyünk le a gyerkőccel a játszira folyton köszön, kérdezget és uhh...olyankor oly zavarba jövök. A szíven zakatol és hirtelen azt sem tudom hol vagyok. Nagyon jo érzés. De gazábol nem is tudok rola semmit a keresztnevén kivül.nem merek kérdezni tőle semmit hisz nekem van már egy gyermekem.
2012. ápr. 26. 19:40
 1/6 mus musculus ***** válasza:
Elég gyermeteg vagy ahhoz képest, hogy te magad is nevelsz egyet.
2012. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
régen éreztem ilyet.. már azt sem tudom milyen szerelmesnek lenni ezért tettem fel a kérdést,(mert ez egy ilyen oldal) nem pedig azért hogy megjegyzéseket tegyen akárki is.
2012. ápr. 26. 19:52
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Mindenképp próbálj vele beszélgetést kezdeményezni!Bármiről! Szerintem esélyes, hogy valami még kialakulhat:)))))
2012. ápr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mus musculus ***** válasza:
Na jó, akkor maradjunk annyiban, hogy a további fejlemények alapján nyilatkoznék. Még elmehet bármilyen irányba a dolog, beleértve a megszűnést is.
2012. ápr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs párod, akkor nincs akadálya hogy összeismerkedjetek. Nyugodtan beszélgethetsz vele szerintem, és majd kiderül mi lesz.
2012. ápr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a helyzet hogy hosszú hétvége van és nincs melo..:( percről percre jobban hiányzik. még beszélni nem tudtam vele mert pénteken elutaztam. szerdán remélhetőleg lesz alkalmam hogy beszélgessek vele. vagyis megpróbálom.lesz ami lesz... vagy koppanok vagy elkezdődhet valami. kicsi félek megmondom őszintén..régi érzés ami most a szívemet uralja.köszönöm nektek azért :)
2012. ápr. 29. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!