Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek majdnem 1 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek majdnem 1 éve tetszik egy sztárpasi az fellángolás, vagy 'fogyaték':D?

Figyelt kérdés
:D Nem tudtam jobban megfogalmazni,azt nevezik fellángolásnak, ha pár napig-hétig úú de szeretem, nagyon helyes, de ha 1 évig akkor az csak hosszadalmas fellángolás? Vagy hosszú rajongás? Minek nevezik?:)

2012. ápr. 12. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem karácsonyra kérj egy Magyar Szavak Kéziszótárat!
2012. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fogyatékos fellángolás. ne aggódj, majd elmúlik.
2012. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd.
2012. ápr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

első:Miért is? Javíts ki ha valamit nem jól írtam:) Köszönöm:)


Második: Igen, igen tudoom:)):D


Harmadik: Eljön az az idő is:)

2012. ápr. 12. 22:49
 5/8 A kérdező kommentje:
:) Bár egyenlőre nekem így jó:):D Csak úgy kíváncsi voltam rá,hogy ezt minek nevezik:))
2012. ápr. 12. 22:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt én is szeretném tudni..Nekem és még 2 bnőmnek,mindíg van egy sztár szerelmünk,ami több évig szokott tartani.És nem is vagyunk fiatalok.Sokat beszéltünk róla,és arra jutottunk,hogy az átlag emberekben nincsenek meg azok a tulajdonságok,amik bennük vannak,vagyis amit elképzelünk.A sztárok mindíg olyan tökéletesek(bár élőbe lehet nem,csak mi ezt hisszük)De szerintem jó érzés,és mi nálunk soha nem múlik el.
2012. ápr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nálam/Nálunk is nyáron lesz 1 éve, hogy belezúgtunk.
2012. ápr. 13. 11:21
 8/8 A kérdező kommentje:
de persze még tinik vagyunk (14 illetve 15 évesek)
2012. ápr. 13. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!