Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, aki tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki tetszik, mikor lenne "átlagos", ha vele járnék?

Figyelt kérdés
Tehát: van egy fiú, aki bejön, de még csak 12 vagyok, túl fiatal, de MAJD szeretnék járni vele (max. ölelés)mennyi idős koromban lenne ez normális? (még ált. suliban)
2012. ápr. 26. 20:06
 1/7 kiflitolvaj ***** válasza:
Az ölelés nem korhatáros:)
2012. ápr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14 évesen kb.
2012. ápr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

első: de, tudod, olyan puszi, ölelés, kézfogás, együtt tanulás...

második: thx :D

de még várok!

2012. ápr. 26. 20:09
 4/7 kiflitolvaj ***** válasza:
Szerintem a puszi, kézfogás, együtt tanulás is bőven belefér.
2012. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
anyukám nem nézné jó szemmel :( :( Am nagyon jó neved van xD xD
2012. ápr. 26. 20:15
 6/7 kiflitolvaj ***** válasza:

Anyukád előtt talán érdemes mellőzni az ölelést és a puszikat, de a tanulás részéről megközelítve nem hiszem, hogy lenne ellenvetése.

Köszi:)

2012. ápr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tók jó, hogy képben vagy azzal, hogy 12évesen még kicsi vagy...szerintem is 14évesen (8.asan) normális dolog, de az együtt tanulás most is belefér
2012. ápr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!